şükela:  tümü | bugün
  • gramajına göre şeker oranı biraz yüksek gibi duruyor ama zaten asıl dikkat etmemiz gereken nokta kalori miktarıdır diye düşünüyorum. sonuç olarak kilo aldıran şey şeker değil yüksek kaloridir.
  • "power" isimli modelini yüksek yoğunluklu antrenmanlar sırasında ya da genelde antrenman sonrasında tükettiğim marka. zaman zaman gün içerisinde protein bakımından yetersiz beslenmişsem ara öğün olarak tüketmeyi tercih ediyorum ve tadını oldukça beğeniyorum.

https://www.vargren.com/uniq2go

ben buradan temin ediyorum genelde.

ayrıca yakın zamanda hindistan cevizi aromalı yeni bir modeli daha çıkmış. fit olmayı tercih eden kalori hesabı yapanlar için iyi bir seçim olabilir.

https://www.vargren.com/…protein-bar-choco-fit-50gr
  • gratisteki %50 indirimde tanesi 3.25tl olan, portakallısına bayıldığım ürün.

keşke girdiğim mağazada kalan 7tanesiyle yetinmeyip şehirdeki tüm gratisleri dolaşsaydım da tüm portakallı uniq2goları depolasaydım :(

şampuan, kozmetik vs sık sık indirime girer ama uniq2go?

birgün bir yerde indirime girerse yeşillendiriniz efenim.
  • starbucksta satılan şu chialı barlardan alacağıma dalgınlıkla bundan almışım. bir baktım protein barmış. her neyse, normalde böyle protein bar ve saireden çekinirim, çok katkı maddesi varmış gibi geliyor hep (evet o chialı barda da var bence de). bunu almışken yiyeyim dedim de ciddi anlamda %25'ini ancak yemişimdir ve inanılmaz tok hissediyorum. tadı da fena değil yalnız merak ettiğim şey şu, %100 doğal olduğunu iddia eden bir ürün nasıl bu kadar az bir miktarla bu kadar tok tutabiliyor? bana pek doğal gelmedi de bu durum...
  • aracımın torpidosunda muhakkak bir tane buulunur, basket maçı çıkışında bitap düşmüş bünyeler için birebir. power almond olanını tavsiye ederim.
  • yoğun efor sarfettiğim aktivitelerden sonra bir tane yiyip kendime geldiğim protein bar.
    2 çikolata yiyeceğinize bunu yiyin hem protein alır hem tatlı krizinizi önlersiniz.
  • neden bazı yorumları okurken bana insta fenomenlerini hatırlattı? bu ürünü övenler para mı alıyo acaba?
  • spor salonunda basket oynarken açlıktan bitap düşmüş haldeyken, salonun barında çikolata sanarak aldım bunlardan bir tane. ula ne guzelmis diye paketine bakarken, protein bar olduğunu görüp şaşırdığımı hatırlıyorum. valla is cikisi spora falan gidiyorsanız alın bunlardan bir tane yanınıza, gerçekten sağlam tokluk hissi veriyor. bisiklet kullanırken de iyi gidiyor bu arada. gratiste falan indirim yakaladığınızda stoklayın bir kenara.
  • esbbl de zor anlarda yardımımıza koşan sporcu besin takviyesi lezzetli barların markasi
  • (bkz: shell) istanbul istasyonlarında standları mevcuttur.
hesabın var mı? giriş yap