şükela:  tümü | bugün
 • eğer tarif ettikleri gibi olursa gayet iyi olacaktır. her ne kadar hemen arkasındaki nur emre sitesi ve yanında kalan seyranyeri sitesi sakinlerine zor günler geçirmiş olsa da, mükemmele yakın bir projesi var. ve ayrıca yeri de çok iyi bence.
 • bu edirne'de bulunan apart hotel diye geçinen fakat aslında para delisi olan bir kişiye ait bir para makinasından başka bir şey değildir. herşeye sürekli zam gelir fakat servis kalitesi her gün düşer, size 'sen' diye hitap ederler ve o kadar para vermenize rağmen saygı sıfırdır. eğer odanızı telefonla ayırtırsanız ve şehir dışındaysanız battınız demektir, size en kötü odayı verirler ve bundan haberiniz bile olmaz, gittiğinizde görürsünüz ki odanın havalandırması çalışmaz, bir çok diğer odalarda bulunan eşyalar eksiktir ve tavanda örümcek ağları olmasıyla birlikte telefon sms atacak kadar bile çekmez, no service yazar. bunları istediğiniz kadar söyleseniz de hiçbiri düzeltilmez hatta lobideki elemanlar size git şimdi! sonra gel gibi tavırlar sergileyebilirler. ödemelerinizi günü gününe yaparsınız bir gün aksatmazsınız, tüm kurallara uyarsınız fakat odayı boşalttıktan bir ay sonra bile depozitonuz ödenmez, bankalarında kendileri ne kadar uygun görürseler o kadar işlenir o para ve haftaya haftaya diye geçiştirirler ve benimle polemiğe girme diyen bir elemanlara da sahiptir bu işletme. iyidir diye gittiğim fiyatı diğer yerlerin en az iki katı olan fakat dış görünüşü dışında hiç bir şeyi iyi olmayan bu leş ötesi yere gitmeyin, pişman olmayın!

  (bkz: ünisite apart hotel rezaleti)
 • öncelikle 2. günüm. ortam çok iyi (şimdilik). tiki boylar çoğunlukta ama iyi ya personel kafa. gün doğumuna yakın ezanla uyandım öldüm sandım ağlicaktım lan. o nası bi ezan kulağımın dibinde. aha dedim öldüm. sonra şaadet falan getirdim nesye baktım ölmemişim. rahatladım. süt içip geri yattım. ailemden ilk uzak düşüşüm. özlüyorum onları. sivrisinek pek yok. raad uyudum. güzel ya gelin tanışak. yanlızım :(
 • kontrat yapıldıktan aylar sonra " meb'e devrolduk artık geçen seneki imkanların hiçbirini kullanamayacaksınız " dediklerinde içimizi bir korku kaplamıştı . 1000 lira para veriyorsam neden kyk ile eşdeğer imkanlara sahip biyerde kalayım düşüncesi bir çok öğrencinin kafasındaydı ama söylendiği gibi olmadı. ne giriş - çıkış saatlerine nede arkadaş getirilmesine karışıldı şuan her şey iyi gidiyor
  ek olarak karma yurt konseptine geri dönseler dadından yenmez vallahi eski unisiteyi özledik
 • bir kere yurt olarak bahsedilmemesi gereken yerdir. ben yurtta kalmam, ünisite bir apart.

  özellikleri bence iyi. rahat hareket edebildiğim bir odanın olması benim için önemli. onun dışında kaldığım ortam içerisinde kendi başımın çaresine pek bakabilen bir insan değilim. ücretsiz verdikleri temizlik hizmetinden de bu yüzden yararlanıyorum. sıkıcı yurtlar gibi imkanları da kısıtlı değil açıkçası. spor salonu sürekli kullandığım alanlardan biri. e bir de ortam fena değil, ne olsun yani.

  anne yemeğini özleyen, ev konforunu yaşamak isteyip eve çıkamayan öğrenciler için edirne’de ilk seçenek olabilir.

  kendi bağımsız alanında yaşamak isteyen özgürlüğüne düşkün herkese edirne’de tavsiyemdir.
 • edirne'de okumaya karar vermiş herkese tavsiyemdir ünisite. bence gidip bi yerinde gelip görmekte fayda var, baya büyük bir alan içerisinde tüm imkanlarıyla beraber konforlu bir öğrencilik yaşamı sağlıyorlar millete. benim en büyük dertlerimden biri internetin hızlı olmasıydı, neyse ki mega hızda takılıyoruz burada hiç sıkıntı yok. kendine ait apart odanın içerisinde keyifli bir öğrencilik geçirebiliyosun. temizliktir, spor salonudur bir sürü imkanından faydalanıyosun. bir de edirne’de başıma gelen en iyi dostluklar burada oldu ne bileyim. bu sene okulda son senem, bak şimdi hüzün çöktü. edirne’ye gene gelsem gene burada kalırdım ya ??