şükela:  tümü | bugün
 • ... öğrencinin, ilk yılın çömezliğini üzerinden atmış olduğu ve korkularının henüz "okul biterse ne yapacağım? / eyvah, daha askerlik var" boyutlarına ulaşmadığı, üniversitenin en güzel dönemi
 • bornova küçükparkta süper ürünleri olan pastane. kamp böreği, çikolatalı krepi, güzel börekleri ile ege üniversitelilerinin kalbini fethetmiştir. içi krema dolu hayvani büyük ekler pastası nın üzerine yoktur, bir numaradır. uygun fiyatları ve ege üniversitesi yolu üstünde olması nedeniyle sirkulasyon çok fazladır; bu nedenle tüm ürünleri sıcacık ve taptazedir. ayrıca yirmi dört saat açık olmasıyla sadece kahvaltı için değil, bar çıkışlarında acıkan insanlar için de birebirdir.
 • süper lezzeti gayet ehven fiyatlara sunmaları ile şukelayı hakeden bornavadaki mükemmel pastane. hangi ürününü yesem tadı damağımda kaldı. ama illa bir best of istenirse, kaşarlı simit, pizza, kaşarlı kanepe, gözleme, çikolatalı krep ve bütün poğaçaları şiddetle tavsiye edilir.
 • bilhassa sabahlari yani her turlu leziz borek, corek ve turevleri firindan yeni cikmisken insanin deliler gibi istahini kabartan yerdir. ayrica yanilmiyorsam burasi 7/24 aciktir. buyuk park civarindaki barlarin birinden cikmissaniz gecenin bir vaktinde, solugu burda alip cay ve simit keyfi yapabilir ve kendine gelebilirsiniz.
 • para sıkıntısı çekilen zamanlarda karın doyurmaya birebir olan küçük parkın nadide pastahanesi.
 • ege üniversitesi öğrencilerinin bazen 3 öğün beslendikleri mekan. sevabına çalışıyor adamlar. hem fiyatları uygun hem de çoğu ürün gayet lezzetli. otlu peynirli poğacasının ve içi krem peynirli maydonozlu küçük yuvarlak poğaçasının midelerdeki yeri ayrıdır.
 • öyle waffle mı yapılır sevgili üniversite 2? yapılır mı öylesi hiç? 2,5 tl fiyat biçmişsin bir de, iyice kör göze parmak artık. bazı dandik arkadaşlarımın zoruyla yiyorum ediyorum ama bilesin, gidişin gidiş değil (ashaklsjda nutella'lıdan başka bir şeyli de yemiyorum, anlayın neyin ne olduğunu).
 • küçük parkın rakipsiz ve süper fırını. öyleki karsısına acılan diger bir unlu mamül fırını uniyle baş edemediği icin zarar etmemek amacıyla akşamları bir dönerciye dönüşüp camlarınada ''canım bi bakar mısın döner 2 tl'' gibi yazılar asmıştır
 • su böreğini keşfettiğim, keşfettiğimden beri artık yemeyeyim diyemediğim öğrencilik mekan. geriye kalan yıllarımda küçükparkta sarhoş olduktan sora gidip bi çayını içeceğim yer olması ile birlikte sabaha kadar sıcak hamur işi bulabileceğiniz güzide adreslerden. bir süredir ton balıklı poğaça üretmemeleri kötü olmuştur, lakin tavuklu krep tarafımca 10 üzerinden 9 almıştır. aslında hepsi güzel be sözlük
 • izmir sınırları içerisinde günlük insan sirkülasyonu açısından 525 ile yarışabilecek tek mekan. emekli maaşı kuyruğu gibi kapıdan sokağa taşan kuyruklar dahi olabiliyor özellikle öğlen saatlerinde.
  ve içinde tavuk ve çeşitli otlar olan, puf puf bir börekleri vardır ki zaman zaman insanın canını çektirebilir.
49 entry daha