şükela:  tümü | bugün
  • yıllar sonra pişman olunacak eylem.
  • okuldaki 6. senem olması ve şu andaki sınıfımda tek adamı dahi tanımamam nedeniyle benim de gerçekleştirdiğim eylem. oraya gidip ezik gibi tek başına dolaşmaktan iyidir evde oturmak.
  • okul uzamıştır döneminde bitirmiyordur heyecanı tükenmiştir beklerken ve herşey anlamsızlaşmıştır.
    beklerken tükenmiştir.
  • ebesinin şeyi kadar insanla bir arada hoplayıp zıplayınca eğlenememektir. mezuniyete katılmak bir yana mezuniyetin kutlanmasına bile anlam verememektir.
    ben en son ilköğretimden mezun olurken kutladım. lise mezuniyetine katılmadım. üniversiteden henüz mezun olmadım ama katılmayı düşünmüyorum. annemin kepli fotoğrafın olmayacak mı hiç diye darlaması dışında eksikliğini hissetmiyorum.
  • merasimlerde boy göstermeyi sevmeyen insan davranışıdır.
    yüksek öğrenimde 3 tane mezuniyetime , mesleki sertifikama hak kazandığımda ruhsat törenime katılmamış biri olarak, düğün, nişan, sünnet, cenaze gibi merasimleri de sevmediğimi hatta ve hatta hiç haz etmediğimi belirtmek isterim.
    saçını başını yaptırıp da törenlere ailecek katılıp fotoğraflarını instagram vb mecralarda paylaşan, çerçeveletip anı olarak oraya buraya asan insanları da hoşgörü ile karşılayıp, kendi adıma çiğ bulduğumu da saklayamam.
    bakın bu çok önemli " kendi adıma çiğ buluyorum" dileyen dilediği gibi davranmakta özgür olduğu gibi ben de istediğim gibi düşünmekte özgürüm. saygılar.