şükela:  tümü | bugün soru sor
 • değil üniversitede türkiye'de olmayan kız tipleri. tamam reklam kandırır ama biraz da ölçüsü olur bu işin. gençlerin hayalleri ve gelecekleriyle oynanıyor. verdiğimiz büyük paraların karşılığında o hanım kızların olduğu bir üniversite istiyoruz, kandırılmak değil.
 • karı kız için üniversiteye giden lavukları kazanmaya çalışan reklamlar silsilesidir. eğer okumayı düşünüyorsanız, en doğrusunu zaten siz seçersiniz
 • reklam veren üniversiteler zaten kontenjanların dolmama ihtimali yüzünden verirler farklı bir deyişle genelde adı sanı belli olmayan özel üniversiteler yani.

  bilkent, koç sabancı da özel üniversitedir ama pek reklam vermezler hatta bilkentin reklamını hiç görmedim.

  dolayısıyla bu tarz özellere zaten ders çalışmak yerine ortamlara akmış, güzelliği sayesinde gördüğü ilgi nedeniyle pek derslere vakit de ayırmamış taş hatunların gitmesi normal. reklamlar kandırıcı değil yani.

  ben bacağı benden kıllı kızlar görüyorum oğlum boğaziçinde, neymiş kadını metalaştırmaya bir tepkiymiş.

  nişantaşı üniversitesinde var mı böyle bir şey? hepsi pembe sıçıyor canlarım benim.
 • üniversitelerde o tip kızlar var. zaten reklamdakiler de üniversite mezunu olabilir
 • bu taşlıktaki kızlar kampüsten çok kampüs dışındaki starbucks ve benzeri yerlerde takılırlar. yakın bir örnek vermek gerekirse yaşar üniversitesindeki öğrencileri myvia'dan çıkmaması gibi.
 • tercih yapacak gençlere tavsiyemdir. bu kızlar yok beyler. yani varsa da bir iki tane tek tük. onlar da yüzündeki makyajı 100'lük dolar banknotu ile silen, baba parası yiyen tipler zaten. size bakmazlar. aldanmayın yani. sabah 8.00 dersine gelen zombi suratlı iibf kızlarını göreceksiniz bol bol. kendinizi ona göre hazırlayın, şok olmayın.
 • biri gitmiş demiş ki iibf kızları çirkin. hadi lan ordan. eğer okuma amacınız tamamen kızlar ise en bakımlı ve güzel kızlar iibf bölümlerindedir. bunun yanında fef'lerde de tek tük hoş kız bulmak olası. tıp ve hukuk fakülteleri bu konuda tamamen ortadadır, doğal güzellikte ama uykusuz kız bulmanız olasıdır. mühendislikte de tıp ve hukuk gibi işler fakat kız oranı düşük olduğu için sayı da düşer.
  güzel kızlar iibfde olmayacaktı da mühendislik fakültesinde mi olacaktı güldürmeyin insanı.
  imza; bir mühendis.
 • tamamen seks sattırır mottosuyla verilmiş özel üniversite reklamlarıdır. üniversitenin o tarz kızlarla dolup taşmayacağı gibi, olanlar da size bakmayacaktır. bu reklamların, üniversite tercih ederken size büyük yardımı vardır. bir üniversite, reklamlarında ne kadar taş gibi hatun kullanıyorsa, o okul o kadar tercih edilmeyecek haldedir.
 • reklam yapmayan üniversitede olanlardır *
 • beyler üniversite tercihinizi reklamda ki kızlara göre yapmayın çok üzülürsünüz. adettendir ytd.