şükela:  tümü | bugün
  • converse'lerini bir kenara kaldırıp topuklu ayakkabılarıyla üni.ye gitmeye başlayan kız. artık zengin koca bulma vakti gelmeye başlamış demektir.. 17 bin lira üzeri arabalı erkek öğrenciler ilk etapta öncelik sahibi.
  • bir de bulma dörde kalma demişler.
    üç tam zamanıdır.
    treni kaçırmayın kızlar...
  • sövüp sövdürmeye gerek olmayan canlıdır. hakkında kötü konuşulması tamamen hatadır. ileride kime niyet kime kısmet olayı başınıza gelip kız kardeşiniz varsa ya da üçüncü sınıfta kız arkadaşınız dediklerinizi yutturacak bir durum çıkabilir. o yüzden bunu anormal bir şey olarak göstermektense "sınıfta kalmazsa seneye dördüncü sınıfa geçecek kızdır" demek bile daha mantıklı
  • bakımlı olmayı bir kenara atabilen kızdır bence. 3. sınıfta gayet sınava eşofmanla gelen güzel kızlar görülebilir.

(bkz: bizim zamanımızda)
  • hazırlık

ilk ortamlar, kaynaşmalar falan. ozze'da teoman konseri var, alkol alkol.. dans dans..
    böyle biraz saf biraz kurnaz bir hatun, muhafazakar bir ailenin kızı. bir baktım, hatunla dans temasımız artan bir ivmeye sahip, mazhar alanson'un şarkı sözü kulagıma geldi, "tamam be dedim işler yolunda..."
    ince belinden giriyorum, bi aşağı bi yukarı, bi aşağı bi yukarı, benim boyum biraz uzun onun boyu biraz kısa olmasa gerdanada bakardım derken.. hatun birden bire tuvalete gitmeye karar verdi, kalabalığı yara yara, gözlerimi doldu, ne oldu anlamadım. bi tripler dönüyor zaten belli.

3.sınıf geçen sene

facebook'tan denk geldik mesajlaşıyoruz. şöyle bir diyalog geçiyor.

-racfmoot
    coupling diye bir dizi izledin mi hiç?? (bak bak tavsiyelere bak.. sdfsdf)
    tavsiye ederim

+k
    internetm şuan çok yavaş
    onun için elnde olan varsa alym dyodm
    bşy izlenmyo ki

-
    anladım
    net yavaş olunca
    olmuyor evet

+
    bktm bu köyden=( *

-
    =(
    okan ev bakıyordu
    çık okanla bi eve
    olmayadabilir tabi :d

+
    bi erkekle eve çıkcak kızmym ben bee (sen sen sen... sdfsdfsdf)
    :d

-
    tabi ya sen (tabi ya sen! sdfsdf )
    hani arıyoruz
    birşeyler yapalım diyoruz
    sınav da sınav..
    gerçi doğrudur sınavın vardır o vakit kesin
    pardon aramadım ben seni
    bir mesaj çekmiştim..
    birgün müsait olursan, teklifim geçerli..

+
    =))
    haftaya sınawm yok

-
    hafta sonu nasılsın?
    ya da haftaiçi

+
    h.snu müsaitim ya

-
    iyi o zaman yarın konuşalım, şimdi benim acil cıkmam lazım.
    bir plan yaparız
    tekrar konusunca
    kendine iyi bak

+
    tmm görşrzz

görüştük tabi ondan sonra.. *

tanım olarak,
    üniversite hayatının, rövanş maçına çıkanları vardır.
  • 4 yıllık bölümler için bölümün en güzel kızları bu kızlardır. 3. sınıfta var bir şeyler kesinlikle. adı üstünde, üç. sanki mükemmel bir sayıya ulaşmak gibidir.

okusun okumasın her kız 3. sınıf olmalı bana kalırsa.