şükela:  tümü | bugün
  • üniversitenin kattığı en önemli şey alttan ders ala ala,insanlarla olan diyaloglarımda gerildiğimde bile alttan almayı öğrendim.
    sağolasın üniversite sağolasın alttan almayı öğreten derslerim.
  • benim fakültemde öyle bir şansım olmadığından hep nasıl bir şey olduğunu merak ettiğim bir olaydır.
  • 14 dersin hepsini tek dönemde alınca arkadan almakla eş değer oluyor
  • fazla alttan alırsanız günün birinde acayip sinirlenmenize neden olur. hatta o kadar sinirlenirsiniz ki üniversitenin ötesinde bir eğitim kurumu kurmayı hedeflersiniz. çünkü üniversite eğitimi inanılmaz yetersizdir. para kazanmanıza yetiyor olması bunu doğrulamaz. sadece para kazandırmaya yeterli olacağını doğrular. bazı beyinler öğrenmeye çok açtır, onu parayla doyuramazsınız, onu bir kalıba sokamazsınız. neyi nasıl öğreneceğini siz belirleyemezsiniz.

yeni nesil üniversiteler, iyi insan ve aynı zamanda iyi kazanan insan yaratmayı hedefler. fakat bunun standardını ne yazık ki henüz oturtabilmiş değildir. zira sadece iyi kazanan insanlar tarafından dizayn edilmiştir. eğer kırmızı hapı istiyorsanız favlamanız yeterli* bir gün wake up neo mesajıyla uyandırabilirim sizi. istemeyenlerin daha fazla canını sıkmayalım. size inanıyorum gençler.