125 entry daha
  • burada yazılanların aksine genelde daha uygun bi arkadaş bulmadan önceki idarelik arkadaştır.
  • (bkz: sürprizlere gebe olabilir)
    (bkz: true story)

ılk onu gordum ona yanaştım once iki kisi sonra da grup halinde takılmaya başladık ama ben sadece onu göruyordum bir süre sonra onu sevdigimi birlikte olmak istediğimi soyledim 'sürpriz' oldu beklemiyordum dedi kabul etmedi. bir sure sonra (aslında uzun bir süre) yeniden konustum biraz da ısrarımla kabul etti. cok da sağlam olmayan bir sekilde baslayan iliski evlilikle sonuclandı. bir de çocuk var. sürpriz var gebelik de var yani...
  • ilkini geçtim, üniversitede arkadaş olduğum ilk dört kişiyle de senenin sonunda konuşmuyordum. hoş, liseden zaten on kişilik bir grupla gitmiştik ankara'ya. onun da etkisi vardı bunda.
  • genelde kayıt sırasında tanışılandır. öndekiyle arkadakiyle başlayan muhabbet dörtlü beşli gruplar halinde devam ederdi. dilek diye bi kızla tanışmıştık. nerede oturuyosun, hangi lise mezunusun, dershaneye nereye gittin vs... tarzı klasik tanışma geyikleri; sonrasında gırgır şamata falan kayıt bitti. herkes memleketlere gitti. aradan 10 gün geçti. tabi ben fil hafızalı olarak hiçbir konuşulanı unutmam. ilk derse girdik. bu kız önümde oturuyo. ben laf attım "merhaba ben calgici" diye. o da "ben de dilek" falan dedi. orada çaktım . lan ben geyiğine kendimi tanıttım, bu kız ciddi ciddi hatırlamıyo beni. dedim ki sen falanca lisede okudun, kesin falanca dershaneye gitmişsindir, oturduğun yer şurası...kzın yüz ifadesini görmeniz lazımdı. resmen kekelemeye başladı. "ya sen nerden biliyosun bunları yaaa" diye hönkürdü. bozmadım tabi ben bilirim kızıııım edalarındayım. birkaç gün kız bana baya garip garip bakıyodu bu salak beni takip mi ediyo nedir diyerek. tabi 3 gün sonra anlattım kayıtta bunların hepsini döküldüğünü, öyle rahatladı kızcağız. şimdi en yakın arkadaşımla evli. tam 20 sene olmuş. yaşlandık be sözlük....
  • 27 eylül 2004 saat 8.30'da üniversite hayatımın ilk dersi için girdiğim sınıfta yanına oturduğum arkadaşımdır.arkadaşım dediğime de bakmayın can dostum, abimdir, bizim hitabımızla "lala"mdır. üniversiteden mezun olalı 10 yıl oldu fakat biz hala aynıyızdır. biz derken sadece lala değil, ben, lala ve diğer dostlarımız.
  • genellikle bir süre sonra görüşülmeyen kişidir. benim ilk arkadaşım talip adında bir tipti. alevî olduğumu öğrendikten sonra benimle konuşmamıştı mal.
  • ben ilk olarak 8 kişiyle arkadaş oldum ki hepsi hala arkadaşım
  • aynı zamanda ortaokul ve liseden sınıf arkadaşımdı. üniversiteye de aynı sınıfta başladık.
  • benimki bir değil dört kişiydi. hangi kriterlere göre seçtik, bir anda nasıl grup olarak takılmaya başladık bilmiyorum. bir süre öyle devam etti. hatta içlerinden biri sürekli diğerine yavşıyordu. bir insan yeni tanıştığı bir insana bu kadar yavşayacak ne bulabilir o zaman da düşünüyordum. üstelik ikisi de dişi kişi ve cinsel tercihlerini bildiğim insanlar. garip. yani anlamak ne mümkün. ulu orta yapma bari.
339 entry daha
hesabın var mı? giriş yap