• ülkemizdeki binlerce erkeğin ortak kaderi.
  • kendine gamer diyen tip
  • (bkz: bir arkadaş)
  • üniversitede başarısızlık + obezite = kızsızlık olarak da açılabilirmiş başlık
  • üniversitede böyleydim gerçi hala böyleyim. tam 142 kiloyum vücudum un çuvalına benziyor. bu güne kadar bırak bir kızın saçlarına dokunmayı parmağı parmağıma değmedi. bu durum derslerimide etkiledi 2 yıllık okulu 5 senede bitirebildim.
  • kızsızlık nedir amk ?

yüksek lisans mezunu olup tığ gibi delikanlı da olsan, bu kelimeyi kullaniyorsan zaten sıkıntı vardır.
    elizabethe devam koçum sen.
  • o yıllarda bir de buna fukaralık eklenince tam kombo oldu. sonra kiloyu verdim, param da oldu ama kızsızlık sorunu baki oldu üzerimize yapıştı. ben de kiloları geri aldım. baktım zayıf halimde aynı kilolu halimde kendimden bir şey olmayacağını işte o zaman anladım.
  • yazılım öğrenirse bütün sıkıntıları çözülür
  • bir sağlık problemi yoksa obezite kişinin kendisi ile alakalı bir durum. başarısızlık göreceli. belki kendine uygun bölümü seçmedin veya doğru çalışmıyorsun. kızsızlık ise tamamen saçmalık ve gereksiz mevzu. kafaya takılacak şey değil. ilk ikiyi hallettin mi o zaten kendiliğinden oluverir..
  • türkiye'deki egolu akademisyenlerden dolayı , sağlıklı gıdaya ulaşmanın hayal olmasından dolayı bir yandan da sporun artık zengin işi olmasından dolayı ve doğru düzgün kız erkek ilişkisi kurulmasının iyice zorlaşmasından dolayı türkiye'de gayet normal bir durumdur
hesabın var mı? giriş yap