• üniversite ortalamam 2,5'un altında, bilkent bilgisayar mühendisliği mezunuyum. şu an savunma sektöründe baya iyi bir maaşla, yöneticilik yapmaktayım.

burada siz mastürbasyona devam edin gençler, 3,5 ortalama üstü olan arkadaşlar da cv yollasın bir değerlendirmeye alalım. *
  • bu ne lan hepiniz sözleşmiş gibi gerizekalıdır demişsiniz. not ortalamam 2.05. hiç bir yerde işe girmek için zorlanmadım ve çok kurumsal firmalarda çalıştım bugüne kadar. bırakın ezikliği. üniversiteye gitmişsiniz, notun her şey demek olmadığını öğrenemediyseniz boşuna okumuşsunuz zaten.
  • üniversite var 3 bile az , üniversite var 2'ye şükredersin
  • 1.90 ortalamamla selam çaktığım tiplerdir. zira okuduğum bölümde 3 üstü ortalama yapabilmek için hayatımdaki çoğu zevkimden feragat etmem gerekir. bu kadar gereksiz ve ilerde kullanmayacağım bilgiler için de hayatımla ilgili herhangi bir şeyden hayatta feragat edemem. bu seneler bir daha gelmeyecek sonuçta.

not: bilg müh.
  • akademisyen olmayi kafaya koymamis kisidir.

eksi sozluk kimseyi begenmeyen tiplerin herkesten kendini ustun goren, aslinda bir baltaya sap olamamis kisilerin kendilerini tatmin etme yerine donmus aciksasi.
  • şu anda türkiye'de yaşamıyor.
  • mezun olmak için 2 yetiyor dediler 2,04 not ortalaması ile mezun oldum.

herhangi bir iş görüşmesinde de not ortalamamı sorgulayan olmadı.

(bkz: üniversitede not ortalaması kasmak)
  • gezmiştir, tozmuştur, aklı bir karış havadadır hatta tembeldir niye kassındır.
    hazırlık hariç 17 dönemde okul bitirdim. bir dönem 0,08 ortalama gelmişti. 2,0 yapıp bitirmek için üç dönem yetti aslında. iyi dereceyle bitirdim diyen neyin kafasını yaşıyorsa artık.
  • tanıdığım iyi mühendislerin genelde dahil olduğu grup. şu an alanında türkiye'nin en iyi mühendislerinden biri, 15 sene önce itü'den 2.20 ile mezun olmuş. daha geçen hafta transkriptine bakıp birlikte goygoy yapıyorduk. not olaylarına bu kadar takılmamakta fayda var.
  • herkes sizin gibi üniversiteyi bir eli yağda bir eli balda okumuyor. birden fazla işte çalışarak okuduğum üniversiteyi 2.55 ile bitirdim. siz koltuğunuzdaki tek karpuzu taşıyarak 3+ yapmayı beceri sayıyorsunuz. saçma sapan tespitler silsilesidir.
hesabın var mı? giriş yap