şükela:  tümü | bugün
  • 3 sene sonra başıma gelecek olan iyi mi kötü olduğunu bilmediğim durum. yaşıtlarım 2 seneye evlenir ben hala vize final derdi.
  • seneye başıma gelecek durumdur.başlarda sorun olmuyordu ama yıllar geçtikte arkadaşların iş güç sahibi olunca gidip sınav şöyleydi böyleydi diye paylaşamıyorsun işte insan utanıyor
  • neyinden utandiginizi anlamadigim olay.

30-40 yasinda belki de daha yasli insanlar vardi benim bolumumde ilk defa universite bitiren. 25 yas ne ki ?

yasitlariniz evlense ne olur sizden ustun veya onde olduklarini mi kanitliyor bu ?

tanim: ortalama tıp ogrencisinin mezun oldugu yastir.

edit: tanim.
  • 27 yaşında mezun olduğum için özendiğim durum..
  • geçen sene gerçekleştirdiğim eylem. beni öyle çok derin düşüncelere gark ettirmedi açıkçası. ha 22-23 ha 25. çok da takılmayın.
  • benim de yaptığım eylemdir. o dönemlerde herkes çalışırken kendimi kötü hissediyordum, ama üzerinden 2 yıl geçti daha az birikimin olması dışında hiç bir şey kaybetmiyorsun.
  • 26 güzeldir. bence 1 yıl daha beklemelisin
  • 23 ünde mezun oldum ama 25 idealdir bence.
    piyasada iş sizi bekliyor.dolgun maaşlı olanı seçin.
    araba falanda isteyin. kariyer işine girin evlilik falan şey etmeyin. zaten işe girince kızlar ve erkekler kendisi buluşuyor.
  • iyi falan değildir. özellikle yazılım sektöründeyseniz 3-4 yıllık deneyimli ekip arkadaşlarınızın arasında kendinizi kötü hissedersiniz. ne kadar erken o kadar iyi gençler.