• desteklenmesi gereken kampanya.
  • sporcu anlayışı arda turan’dan öteye geçemeyen ülkede yaşanan üzücü hadise.
  • desteklenmesi gereken kampanyadır.

up
  • gencleri uyusrurucu,alkol,sigara ve diger maddelerden uzak tutmanin en basarili yolu yasaklar degil spordur.
    dolayisiyla katildigim kampanya
  • 10 ton yandaşa(evet, 10 ton çünkü sayısı önemli değil boş beyin hep), 11 milyon tl yıllık ödeme yap ama kemer sıkma politikası sporculara, sanatçılara gelsin.
    desteklediğim kampanya.
  • memlekette üniversite mı kaldı ki spor ligi olsun. zaten üniversiteleri üniversite yapan da sadece verilen öğretim değil, bu gibi aktiviteler, tesisler vs. dır. isabet olmuş diyip ironiyle bitirelim.
  • gençleri spordan ayırmak, onları sağlıksız ortamlara atmakla aynı. sesi duyurulması gereken kampanya.
  • tasarruf edilecek bütçe kalemi olarak kala kala bu etkinlik mi kalmış? zaten türkiye'de sporla ilgili aktivitelere ne kaynak ayrılıyordu ki bu kaynak da kesilmiş? yazık çok yazık.
  • üniversitelerde eğitim görmeyip, sporu da bilinçsizse yapanların hızla yükselerek milyonlar kazandığı, sonunda da aynı hızla yere çakılırken karısına kızına sarktığı insanları darp eden magandaların sporcu diye geçindiği canım ülkemde kesinlikle sonuna kadar desteklenmesi gereken kampanya.

la bu gençler size neetti? cebini dolduran kulüp yöneticileri bu magandaları besleyeceğine onların aylık maaşını bağışlasa zaten ünilig ayakta kalacak. ya da siktir edin. bir hesap oluşturulsa ve bizler 1 lira destek versek bile bu lig iptal edilmez.

her şey bitti de sıra ülkenin geleceği parlak, eğitimli, bilinçli sporcularına mı geldi? sonra bu çocuklar neden ülkeden kaçıp gidiyor diye ağlanmayalım ama. bir şeylerle topyekün mücadele edeceksek önce cehaletle mücadele edelim. sporcumuz, sanatçımız, bilim insanlarımız sayemizde / desteklerimizle ayakta kalabilsin. sonra magandalara sporcu, sapıklara sanatçı, ezbercilere bilim insanı demek zorunda kalıyoruz.

ünilig’i iptal edenin anası babası ölsün! bak büyük konuştum. heralde önüne geçilir bu laftan sonra.
  • fabrika kapatan bir yönetim anlayışından beklenen durum ama işte bazen kamu yararına bakılmalı.
    binlerce genç boş boş gezeceğine ufak bir motivasyonla spor yapsınlar.
hesabın var mı? giriş yap