şükela:  tümü | bugün
  • büyük islam alimi ve er-rezzak olan allah'a iman etmiş nureddin yıldız beyefendi hocamızın dikkat çektiği husus.

https://www.youtube.com/…&feature=youtu.be&t=36m59s
  • normal bakire buldun/bulduk, sıra kızın gözünün bakire, (yani harama bakmamış) olduğuna mı geldi yâhû? harama bakmayan erkek ve kız yoktur herhalde. yani üç beş kişi kadardır herhalde sayıları. yok demiyorum ama yok denecek kadar az.

o zaman kız çocuklarını üniversiteye göndermeyeceksin. zaten kadının görevi anne olmaktır, çocuklarını yetiştirmektir ve kocasına karılık yapmaktır. kadın illa çalışmak zorundaysa da ağır olmayacak ve erkeklerin çok olmadığı, belki de hiç olmadığı yerlerde çalışsın. kadının ne işi var namahremin olduğu yerlerde? caiz değil kardeşim.

mesela ben otuziki yaşındayım ve bakirim desem, ki doğru söylüyorum, bana hiçbir kız inanmaz. bu adam bu yaşına kadar evlenmediyse vardır bunda bir şeyler derler. yalan mı? biz bakire bulalım, bu bile yeter yani, nerede kalmış/varmış yani gözü bakire kız?! olsa olsa peygamber torunu bir kızdır o ve öyle bir kızı da bize vermezler.
  • bunlar nasıl "islam alimi" bir türlü anlayamıyorum gerçekten. allahı, kuran'ı, peygamberi anlatmaktan çok milletin kıçıyla başıyla, giyimiyle uğraşıyorlar.

haydar dümen bile cinsellikle ilgili bunların konuştuğu kadar konuşmamıştır.

ayrıca "kot pantolonlu, tüylü erkekler"den bahsederken bu zatın gözlerine dikkat ettiyseniz, bilinçaltında neler olduğunu şıp diye anlayabilirsiniz diye düşünüyorum.