şükela:  tümü | bugün
  • çok seksi buldugum kizlardir. kaliteli okumus orospulardir. en azindan okulu bitirince oyle olacaklardir.
  • ilköğretim çağındaki kızlardan hoşlananları rahatsız eden kızlardır.

zöge: tahmin ettiğimden daha fazla sübyancı varmış...
  • bunlar hayatın gerçeği lakin pek onaylamıyorum, gerçi ben buradan onları onaylayıp onaylamıyor olmam pek bir şey ifade etmeyecektir ne diye böyle ciddi bir enrty giriyorum onuda pek anlamadım.

(bkz: yapıyorlar abi durduramıyoruz)

tanım: ekmek parası kazanıyorlardır!.
  • taniyan bilen varsa capslerle yesili yaksin istedigim.
  • (bkz: görükle)
  • her üniversitede çok olan kızlardır. tek tek okul ismi yazıp reklam yapmaya gerek yok.
  • kaynıyor amk. ama bulmak çevre ve para ister. öyle 3'e 5'e yapmıyolar bu işi. ciddi paralar isteniyor. hem kız hem aracı için.

peki doğru mu? değil. hatta suç bile. ama var böyle bi realite. ben hiç böyle bi beraberlik yaşamadım. yaşayan çok duydum.

hele bi tanesi kızın her yerini morartmış amk. herif azman gibi yarı özürlü sapık ibne amk. ama para var işte. genç ve körpe kızı görünce hacamat ediyor acımıyor götoş.
  • çok yakın bir arkadaşım hilton'da çalışırdı. çok da efendi, düzgün bir çocuktu ama piç bir arkadaşı olunca ister istemez her şeye gözü açılıyor insanın. "konuşturma beni" derdi...

işim gereği çevremde üniversitenin en gözde kızları dolaşıp dururdu, çoğuyla ilişkim vardı hatta içlerinde gelip günlerce evimde kalanlar dahi vardı.
    bu arkadaşımın "konuşturma beni" tepkileri de genelde o kızlarla ilgili muhabbetler geçtiğinde gelirdi. pis pis sırıtırdık birbirimize ama bilgi vermezdi. sonra "soğuk-sıcak" oynamaya karar verdik.

hilton'un gizliliği gereği en yakın arkadaşına dahi derin sırları veremeyecek bu arkadaşım, etrafımda yanımda yakınımda dolaşan, hatta sevgilimle yaşadığım evime aldığım bu kızlardan "konuşturma beni"ye dahil olanlar varsa, adı geçtiğinde "sıcak" diyecekti, dahil değilse "soğuk" diyecekti. ama öyle "şu peki?", "ya bu?" diye sormak yok. misal evde otururken kapı çalacak, bir arkadaş gelecek, ya da bir mekanda otururken gelip selam verecek, o da o sırada yanımdaysa gözlerine bakacağım, "sıcak" ya da "soğuk" diyecek. ben de zaman içerisinde o insanla görüşmeyi sonlandıracağım. normalde aktif bir ticari hayatım olmasa, sadece öğrenci olsam umrumda olmaz. ama iş çevresi öğrenci çevresi gibi değil, bir müşteri yanınızda bir görür, bir başkasını görür, üçüncü kez adınız doğrudan pezevenge çıkar. kimseyi yargıladığımız yok yani, kendi imajımın peşindeyim.

biz başladık bu "sıcak" - "soğuk" olayına, bir dönem dahi sürmeden, etrafımızda kız mız kalmadı. bir gariban sevgilim, onun iki tane balık etli arkadaşı, bir de ders notu kaynağımız gözlüklü kız kaldı...

hayır, benim mi "ne pis bi çevrem varmış..." yoksa çevre mi hakikaten bu hale gelmiş. anlayamadık...
  • vakti gelince piyasadan çekilip namıslıyam diye birine yamanacaklardır.