şükela:  tümü | bugün
 • aydın'ın nazilli ilçesinde vuku bulan, hem okuyup hem okul paralarını çıkarmaya çalışan üniversiteli 2 kız arkadaşımıza yapılmış olan çirkin tekliftir.

  teklifi yapan şerefsiz polisleri görünce kaçmış. sağolsun polisimiz de yine bir sapığı tut(a)mamış.

  --- spoiler ---

  aydin'ın nazilli ilçesinde, diş fırçası ve diş macunu tanıtımı yapan üniversite öğrencisi iki kız, satış için iş yerine gittiği traktör galerisi sahibi c.s. hakkında, kendilerine para karşılığında cinsel ilişki teklifinde bulunduğu gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. galericiler sitesi'nde, traktör ticaretiyle uğraşan c.s.'nin iş yerine, diş fırçası ve diş macunu tanıtımı ve satışı yapmak için üniversite öğrencisi 2 kız geldi. iddiaya göre c.s., kızlara para karşılığında cinsel ilişki teklif etti. iş yerinden çıkan kızlar, karakola gidip c.s. hakkında şikayetçi oldu. ihbar üzerine iş yerine gelen polisleri gören c.s., otomobille kaçtı.
  polis, c.s.'yi yakalamak için çalışma başlattı.
  --- spoiler ---

  link
 • umarım yakalanır adi şerefsiz.
 • bu tür orospu çocukları türkiye’nin her yerinde var. bindiği bmw ile kafelerde kız avına çıkarlar genelde. beyaz gömlek, kardeşim köz getir seri en tanınır özelliklerindendir. masalarında marlbora cüzdan araba anahtarı bulunur. saçlar havaya dikik ve wakslıdır. mekan sahibi daima tanıdıklarıdır. mekanın en pahalı içeceği ne ise, -adı tadı önemli değil- onu içer bu orospu çocukları. homo orospuçocuğuis türüne aitlerdir. evrimleri tam gerçekleşmemiştir henüz.

  yukarı taşımak için entry girdiğim başlık.
 • kabul etselerdi alisveris sayilacakti.
  ama reddedildigi icin taciz sayildi.

  sonucta sadece teklif etmis.
 • traktör galericisi dedikleri de tefeci. her şehirde köylüye faiz ile borç veren tefeciler, dini kılıfa uydurmak için, traktörü borçla köylüye satıp, peşin parayla geri alıyorlar, böylelikle haram iş yapmamış oluyorlar, yerseniz.
  şimdi bu tür adamların olduğu yerden ne beklenir?
 • eğer iddialar doğruysa kanıtlanıp verilebilecek en ağır cezalar verilmeli çünkü okumak için eğitim için ellerinden gelen işleri yapan gençleri dinledikleri iki arkadaş arası yalan yanlış hikayenin gazıyla taciz eden herkesi kendisi gibi namussuz sanan insanlara ibret olur...
 • yıllardır süregelen durumdur. türkiye'nin bütün üniversite bulunan şehirlerinde özellikle de geri kafalı diye tabir edilen memleketlerde cebine parayı doldurup "ben üniversiteli düşüreceğim" diye gezen ve imza atmayı dahi bilmeyip parmak basan binlerce adam var. şaşılacak bir durum değildir yani.
 • iki öğrenciye burs ver desen vermez ama uçkuru için yüzlerce, binlerce lira harcamaya hazır olan mahluktur.
 • adamın adının başına otomobil unvanı gelerek güzel bir lakap oluşturulur. örnek otomobil osman.