• dönem iptali mi olur, ek süre mi verilir bilmem ama mutlaka bir çare bulunmalı. aynı şeyi tez süresi için de yapmalıdırlar.

başlık başa.

edit: arkadaşlar, başlığı görünce öğrenci arkadaşların sesini duyurabilmeleri için doldurdum. elbette ki dönem iptali haksızlık olabilir. fakat yök'ün bu konuya bir açıklık getirmesi zorunludur.
  • ne kadar şanslısınız bir bilseniz. ben öğrenciyken bir yerlerde savaş çıksa da okula gitmesem diye dua ederdim. ülkenin en nezih yıllarına denk gelmişim, üniverisite kavga bile olmadı.
  • uzaktan eğitim sistemlerini düzeltsinler üniversiteler kaçıncı yüzyıldayız. çoğu ders için youtubedan hintli videoları izledik biz... metrobüste öğrenilmiyor hiç bir şey. sorumsuz üniversiteleri gün yüzüne de çıkardı tabi bundan kimseyi sorumlu tutmuyorum 30 bin kişilik üniversiteyle 1000 kişilik olanı kuyaslamak doğru değil.
  • su gunlerde beni rahatlatan tek sey "iyi ki okulu bitirmisim mezun olmusum" rahatligi.

ozellikle donem uzatan arkadaslara ekstra sabir diliyorum.
  • mezun olamazsam yakarim kendimi.
  • yok öyle bir şey.
  • bu dönem mezun olucam lan şerefsizlik yapmayın o paintten hazırlanan şey de yalan amk. insan photoshoptan yapar.
  • hahaha teyit edilmemis metin diye paylastiklari seye bak, insan link vermeye utanir. ne imla ne gramer var, sag alt tarafa yok logosu koyunca teyit edilmemis metin oluyor hahaha.

madem oyle ben size baska bir bilgi vereyim, bu donemi herkes en yuksek ortalamayla gecmis sayilacak. mabadimda yok logosu var ama siz goremiyorsunuz tabii. bilgi teyitli degil ama saglam yine de yani. kips.
  • dolanan yalan ve trol bir haberle başlık açmak, siz yazar alımını yaparken nelere dikkat ediyorsunuz sayın sözlük yönetimi?
    (bkz: format)
    (bkz: forum)
  • dönem iptali olacağını zannetmiyorum.en fazla yaz okulu yerine normal dönem uzatılır yaz tatili kısalır.en mantıklı alternatifte budur.ne kadar sureceği bilinmeyen bir süreçte uzaktan eğitimden medet ummak hayalcilik olur.
hesabın var mı? giriş yap