şükela:  tümü | bugün
866 entry daha
  • vallahi de almıştır. hatta 1 yıl oldu. canım babam.
  • üniversiteyi rüşvetle kazananları ifşalayan başlık.

ne salaksınız ki babanız ben buna bu arabayı alacağımı söylemezsem bundan bi bok olmaz diye düşünmüş. vermiş gazı.

hayatta verdiğiniz mücadeleleri bi koşulla veriyosanız, o mücadelenin sonucu sizi gerçekten tatmin etmiyor demektir.

böyleleri de üniversite okumasın bir zahmet.
  • bir gazla gaz vermek amacıyla söylenmiş,çoğu zaman da tutulmamis sözdür.
  • araba alabilecek ekonomisi olup olmadığını tamamen unutun. sizin eğitiminizi sizi motive etmeye çalışacak kadar önemsiyorsa şanslı bir çocukluk ve ergenlik yaşamışsınız. o yüzden değeri bilinmesi gereken babadır.
  • altımdaki arabayıda almıştır.freni sorunluda olsa ayağımı yerden keserdi.yaya olduğumdan belli tadım tuzum kaçtı.psikolojik çokuntudeyim.yetiş ya tofaş sür şu orta sınıf arabalarını yeniden piyasaya.
  • üniversiteyi bitir bana araba al diyen babayı döver.
  • 2. el piyasası bu durumdayken sözünü tutan baba eli öpülesidir. kusura bakmayın sıfır araç hayali kuramadım.
  • imkanı olsa benim babacım da vaktiyle kurardı bu cümleyi.. verdiği sözü tutmadığı görülmemiştir çünkü.
    kazandığımı duyunca pasta almıştı sevdiceğim, nurlar içinde yatsın.
  • üniversiteyi kazandığımda beni çoktan terk etmiş etmiş bulunan babamın hoşuna gitmeyecek babadır.
  • çocuğa ödül ile yaklaşırsanız, bir beklentiyle hayatını sürdürür; ceza ile yaklaşırsanız yakalanmamak için farklı yollara başvurur. var olan sınavda çocuğunuzu yarış atı görmek yerine, onu eksiği ve artısıyla kabul etmek, elindekilerden mahrum bırakmadan yetiştirirseniz iyi bir insan olmaya çalışan ve hayatın sorumluluklarını üstlenebilen kişi olur.
15 entry daha