şükela:  tümü | bugün
  • bizim arkadas yaptiydi, simdi epfl'de (best university in europe according to very accurate sources). artik bizimle konusmuyor.

(bkz: bu geyik hic durmasin istiyorum)
  • eğitim süresi üç yıl olan bölümlerde mümkündür.

edit: eğitim süresi üç yıl olan bir bölümün olmadığını bilmekle beraber eğer olsaydı mümkün olurdu anlamında yazılmış bir entry okudunuz demin.
  • son derece gereksizdir. tabakhane'ye am mı yetiştiriyorsun beyin kortekslerine soktuğum? bir yıl daha fazladan kapitalist dünyaya domalmakla eline ne geçecek? sana 4 yıl hak vermişler gez, toz, eğlen, takılmana bak sonra domalabildiğin kadar domalırsın aceleye ne gerek var artis mi kesildin başımıza it?
  • benim gibi 11 dersten muaf olanlar için normal dönemlerde üstten ders alarak çok mümkündür.
  • gazi üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliğini bir arkadaşım aynen bu şekilde bitirmiştir. erken bitirdiği için zaten minyon olan ve erkenden iş hayatına atılan çıtır tipli arkadaşım, bursa'da öğretmenlik yapmakta ve öğrencileri ile arasında sadece topuklu ayakkabı farkı bulunmaktadır

not: "topuklu ayakkabı farkı" derken yanlış anlaşılmasın. boy olarak aynılar hala. sadece öğrenciler topuklu giyemiyor.
  • almanya'da cok rahat yapilabilecek eylem, zira cogu bölümde normal ögrenim süresi 6 dönemdir.
  • yüksek ortalama ve yaz okulu kasmasıyla türkiye'de de gerçekleşebilir.
  • gayet de mümkün olan eylem. türkiye sınırlarında ise layık olduğu sınıflandırma sanılanın aksine sözlükçülerin en eften püften başarıları arasınadır*
  • aslında üniversitenin ilgili kişiyi 3 yılda bitirmesi demek. iş hayatında bu sürmenaj arkadaşlarla karşılaşıyoruz ve derhal "vurun" emri çıkartıyoruz.