şükela:  tümü | bugün
  • havadan sudan mutesekkil bi universite. boston'da bile kampusu varmis. parayi bastirdiginiz surece, calismayip osursaniz bile size bi derece verecek bi universite.
  • anladigim kadariyla asil ugraslari akademik degil insanlari rahatsiz etmek... bir sekilde telefonunuzu veya email adresinizi kaptirmayin.
  • kampusu filan olduguna bakmayin. online bir universitedir. amerika'da her daim reklami yayinlanir. evet iyi para yapiyorlar cunku parayi veren, internetten takip ediyorum dersleri diyerek diploma aliyor.. internette deli gibi banner basmalarinin nedeni de, online insanlari yakalamak..
  • devry, bilmene sail üniversiteleri gibi beş para etmez para tuzağıdır. eğer online üniversite okunacaksa (zaman, şu bu nedenlerden dolayı revaçtadır aslında) düzgün bir üniversitenin online kolu okunmalıdır. zaten bu tür üniversitelerden, misal "university of illinois"in online programından mezun olduğunuzda kampüse giden adamın aldığı diplomayı alırsınız.

itt, devry ve phoenix gibi üniversiteler cv'de bırakın artıyı eksi puan olarak bile görülebilir çoğu işverenin gözünde.
  • 2012 3. çeyrek itibariyle google'a en çok reklam veren kuruluş.
  • san diego'da da kampusu bulunan, gercekten cok kotu bir universite cakmasi. bir tanidigima online matematik dersi icin yardim ediyordum.. okul kavraminin nasil da sacmalanacagina taniklik edene kadar. final sinavi gibi sinavlarin bitirme suresi bir hafta mi desem yoksa butun cevaplarin googledan aranarak bulundugu egzersiz websitesi mi ? desem bilemedim. ben en iyisi bu paradoks sorularla size buranin nasil bir yer.. ee pardon, websitesi oldugunu anlatmaya calisayim :

sorularin gercek anlamda ilkokul kalitesinde zorlugu mu?
    o matematik dersine bile grup odevi olarak topluca soru cozmece gibi gerizekali ders isleme denemesi mi?
    yoksa dersici tartisma diye forumlardaki insanlarin ortalama zekasi mi?
    yoksa bundan medet uman insanlarin umutsuzlugu mu ?
    forumlarda hocalarin hatalarini kendimi tutamayip duzeltmis olmam mi ? ( lisans ortalamam ilk uc sene 2.0'in altindaydi, asla inek olmadim)
    family guyda bile tasak gecilmesi mi ?

(bkz: yazik lan)
  • abd nin en büyük kar amaçlı üniversitesidir. 450.000 öğrencisi vardır. bu sayıyla abd nin en büyük ikinci üniversitesidir.
    mezuniyet oranı %9 dur.