şükela:  tümü | bugün
 • ilk olarak whitelands college adi altinda 1841 yilinda kurulmus, londra'da bulunan bir devlet universitesi.
 • anglia ruskin university'i al buna vur, hiçbir farkı yok eğitim kalitesi açısından. tek fark bunun londra'da olması. başkentte okuyup para saçmak ve hiçbir değeri olmayan bir diploma almak istiyorsanız ideal, ha yoksa afyon üniversitesi'nde de aynı eğitimi alabilirsiniz, daha ucuza gelir. uluslararası öğrenci dolu, sadece buradan bile eğitim politikasının ne olduğunu anlamak mümkün, zira yabancı öğrenciler en yüksek banttan harç ödüyor. gönül rahatlığıyla uzak durabilirsiniz.
 • kampüsü ve londra'ya yakınlığı ile güzel bir üniversite. içinde ufak bir göl var. binalar tarihi. yurtları da gayet iyi. richmond park'a çok yakın.
 • whitelands college, southlands college, froebel college ve digby stuart college olmak üzere 4 farklı akademik birimden oluşan okuldur. whitelands'de kurulduktan sonra öbür üç binayı da bünyesine katarak daha geniş çapta bir üniversite halini almıştır. sosyal bilimler alanında faaliyet göstermekle birlikte, sanat ve psikoloji alanında daha aktif ve başarılıdır.

  londra'da zone 2 ve zone 3 birleşimine denk gelen bir bölgede bulunmakla birlikte şehir merkezinin batı kısımlarına toplu taşıma ile yaklaşık yarım saatlik mesafede bulunur.

  kampüsü bir hayli yeşil ve her tarafta sincaplar kol geziyor. hemen çevresinde elle tutulur bir merkez olmamasına karşın otobüs ile 15 dakikada ulaşabildiğiniz hammersmith veya putney bridge'de istediğiniz herhangi bir şeyi bulmak mümkün.

  bir hayli eğlenceli bir üniversitedir. haftalık ve aylık düzenli partileri olur, the grand isimli olana teşrif etmenizi şiddetle tavsiye ederim. hatta zaman yettiğince her partisine katılmanızı tavsiye ederim.
 • iyi bir üniversitedir üsteki yazara bakmayın zaten entryi 8 yıl önce yazmış zaten. tim woolcock, helen metcalf ve mike bailey gibi isimler mezun olmuştur.