şükela:  tümü | bugün
  • dogmamis ve hic dogmayacak hic bir zaman sahip olamayacigimiz dostluklara ve yurekten kardeslere yazilmis bir anidir.
  • yine de insan mutluyken ici burkulmuyo degil sarkiyi dinlerken. bi bakmissin bi cati katindasin alerjin olan kedilerle ustunde sadece tisortlerle otururken hissettigin huzur, ya da yerde unutulmus prezervatif kilifindan utanirsin biri gordu diye, bir arkadasinla ayni masada gecirdigin tum gunu ozlersin, ciplak oldugun guzel zamanlar gelir aklina, ya da lunaparkta gecirdigin cocukca zamanlar, sinav cikislari, fazlasiyla icip sadece mutlu oldugun anlar, ise ilk basladigin gunde hissettigin tarifsiz hirs, arkadaslarinla paylastigin sonradan aklina geldiginde her aklina geldiginde yuzunu gulduren iyi ya da kotu anilar, koca yemekli vagonda raki icip dans etmek, kusetli vagonda tum gece uyumayip gunesin dogusunu izlemek, tekerin patlayip stepnenin her an arabayla yere yigilip kalacagi korkusu, ilk dinlediginde asik oldugun sarkilar, asik oldugunu sandiginda sarkilarin hissettirdigi tarifsiz duygu, kokularin hissettirdiklerini asla unutmamak, birilerini unutmamak, birileriyle yasananlari unutmamak. bu sarkiyi dinlerken, tum her seyi yasamis gibi iyi hissederken, bir daha yasayamayacakmisim, anilari ben yasamamisim ama yasamisim gibi sahip hissedebilmeyi hissediyorum. degisik sarkisin unknown brother, ne hissettigimi biliyorum ama yasamiyorum gibi. ah black keys hep yapiyosun bunu.