şükela:  tümü | bugün
 • ilk aklıma gelenler (bkz: deniz baykal), (bkz: levent yüksel), (bkz: aslı çakır alptekin).
 • (bkz: deniz seki) (bkz: hande yener) (bkz: burcu güneş)

  edit: üçü de ünlü olmadan önce antalya'da yaşıyorlardı. doğum yerleri antalya mıdır, bilmiyorum.
 • (bkz: portakal)
 • (bkz: sümer tilmaç)
  ve
  (bkz: tarık tarcan)

  ağabeylerimizi unutmayalım. sümer abi ile tophane çay bahçesinde oturup çay içip muhabbet edemedik ama anısına başlığına uğrayıp entry yazdım. dilerim tarık ağabey ve levent yüksel ile tophane çay bahçesi'nde beraber çay içmek, muhabbet etmek nasip olur. hemşericilikten hiç hazetmem ama antalya ve antalyalılık başkadır. tophane çay bahçesi antalya'nın en güzel yerlerinden biridir. orada mutlaka oturun çay için bizim yerimize.

  tüm antalyalı suser ve okuyucularımıza afiet olsun. buralar malesef buz kesti.

  edit: negrocan nikli sözlük yazarımız tarık ağabeyin, tarık tarcan'ın bursalı olduğu mesajını attı. yanlış bilgilendirme için kusuruma bakmayın. bir ünlünün isminin antalya ile özdeşleşmesi çok olumlu. çünkü antalya gerçekten yaşamak için örnek ve süper güzel bir şehrimiz. tam antalyali değilim, doğum yerim bambaşka ama secim şansı verilse antalya doğmak istediğim şehirlerin başında gelir.
 • sümer tilmaç'ın melek çiftliği diye bir mekanı vardı restoran ,pansiyon tarzında etinin tadı,yemekleri vs güzeldi ancak temizliği pek iyi sayılmazdı.ayrıca sümer tilmaç'ı orada gelen konuklarla veya arkadaşlarıyla sohbet ederken bulabilir rica ederseniz birlikite resim çekilcebirdiniz.sümer tilmaç'ın güler yüzlü be egosuz biri olduğunu görebileceğiniz bir mekandı.