şükela:  tümü | bugün
  • yapmış olduğu eylemin anlamsız olduğunuda gösteren insandır.

istanbul'da birçok yerde böyle bir durumla karşı karşıya kaldım. nerede bir ünlü görürlerse, hemen insanlar koşarak fotoğraf çekmeye çalışıyorlar.

bir insanın başka bir insana bu kadar hayranlık duymasını, o insanın kendine yaptığı bir haksızlık olarak görüyorum. elbette bir insan başka bir insanı çok fazla sevebilir fakat bu sevgi, karşısındaki insanın fotoğrafını çekecek kadar baştan çıkarıcı olmamalı.

özellikle benim gördüğüm ünlüler tamamen televizyonun sürekli gösterdiği tiplerdi. ben şahsen böyle insanlara ünlü demek istemiyorum. bana göre bunlar sıradan insanlardır.
  • genelde fotograf çekmeyi teklif etmem çünkü bir anlık bir ters etki vermesi yıllarca o kişiden nefret etmeme neden olur.
    selam bile vermem*
  • benim bu. yillar once eser yenenler ile alsancakta corbaci ismet adli mekanda karsilasip fotograf cekmeyi talep etmistim. o gece de cok sarhostum ve adamin yanina gidip "abi annemler seni cok seviyor cok izliyor. aliye'de arkada ders calisirken hep seni ornek aliyordum bi foto cekelim mi " cumlelerini futursuzca bosaltiyordum adamin uzerine ve son cumlede kendimce dalga geciyordum.hic tatava yapmadan kibarca onayladi. fotomuzu cektirdik. bak mesela hala severim ama hic izlemem eser'i. iyi adammis. o gecenin devami da fenaydi ama baska entrye kalsin.