3435 entry daha
  • 5-6 yaşlarındayken hüner coşkunerin ne güzel çocuk deyip makas almışlığı var.

hepsi bu kadar ama olsun.
  • hangi birini söyleyeyim?
  • enes baturla video çekmiştim,kavga falan etmiştik. mk ünlüsü
  • sene 1999 olması lazım. galatasarayda et lokantamız var. ferhunde hanımlar adlı dizinin stüdyosu sanırım dükkanın orda. dizinin oyuncuları sık sık gelirdi. turgay tanülkü de gelirdi. ve her geldiğinde kimseye çaktırmadan cebime 4-5 milyon para koyardı. kağıt 1 milyonlardan.
  • benim ilişkim ticari boyutta.

gülben ergen, helin avşar, arzu sabancı'ya gözlük sattım.

şimdilik hatırladıklarım bu kadar.
  • bilge öztürk tarkan’ın sevgilisi olanla yanyana eskişehir’de konser izleyip sohbet etmişligimiz var.kendisi ciddi güzeldi.bir de yine aynı mekanda * serhat tutumluer ile kalabalık arkadaş grubuyla birlikte geyik çevirmişligimiz.çok ünlü değiller ama yine de ünlüler işte. *
  • tuncay şanlı o zamanlar peder beyin salaş ama iş yapan restaurantına gelmişti, biraz muhabbet sohbetten sonra o sıralarda amatör olarak bölge takımlarında oynadığımı duyup bizi ve muhabbetimizi hoş bulunca, beni antalyasporlu bir yetkili ile konuşturdu izlesin seni belli olmaz bu işler dedi. ertesi gün o yetkili dükkanımıza gelip peder bey ve ben ile transfer görüşmesi tadında bir görüşme yaptı :) işin kötü yanı 4 gün sonra çok büyük bir kırık olayı yaşadım, ameliyatlar 3 aylık alçı süreçleri falan oldu.bunlar olmasa belki baki mercimek tadında yeteneksiz ama şansı yaver gitmiş bir futbolcu olarak süperligde takılmış olurdum :d
  • ilişki yaşamış denilince aklına sadece duygusal ilişki sevgililik gelen benim sanırım. millet yan masada oturmayı bile ilişkiden saymış.
  • askerdeyken miydi hatırlamıyorum. gülse birsel'i görmüştüm rüyamda. rüya olduğunu uyandığımda çok öfkeli bir şekilde fark ettim ve gazetelerdeki köşe yazılarını okumak istedim. çok boktan olduğunu gördüm. twitter'dan da bunu belirttim. engelledi beni.
    bizimkisi imkansız bir aşktı sözlük.
    *
  • başlık ilişkiyi sormuş, yorumlarda kahtalı mıçının çiğ köfte macerası, el sakanın çocuğunu yere düşürmesi, selçuk inanın halısaha maçı var. en güzeli maliye bakanlı kökleme gönderisi kanımca.
1073 entry daha
hesabın var mı? giriş yap