şükela:  tümü | bugün
  • hayati enfes bir biçime sokacak hadise.. şimdi söyle aciklayayim örneklerle
    baslik: kasagi
    entry: gecenlerde kirdigim ama sucu kardesimin üstüne attigim nesne.. (ömer seyfettin, 16.10.2006 08:34)

yada ne bileyim
    baslik: danimarka kralligi
    entry: cürümüs birseyler barindiran krallik.. hayir hikayesini yazdim ben bunun.. hamlet dedim ismine.. hayalet birbirini öldüren insanlar falan.. (william shakespeare, 13.09.2002 12:42)

baslik:cehennem
    entry: boktan bir yer.. kat kat en dibi soguk.. ne anladim ben?.. (dante, 09.02.2005 22:12)

böyle böyle neseli seyler.. eminim benden daha fazla kitap okuyan daha entelektüel arkadaslarimiz irdeleyeceklerdir bu konuyu.. dikkat ederseniz irdelemek ile entellektüel kelimelerini ayni cümle icinde kullandim.. bos degilim yani pek..

abi bu güzel basligin ilk entrysini pic ettim galiba.. cok sahane seyler yazilabilirdi abi.. off neyse..
  • başlık: kaba şimşek

entry: defans bloğu ve orta saha arasındaki bağlantıyı sağlayan, görevini eksiksiz yerine getiren, çağdaş bir orta saha oyuncusu. yıllardır özlemle beklediğim yetenek.
    (ömer üründül, 16.10.2004 08:17)

ben karıştırdım mı biraz mevzuyu acep?!
  • başlık: kaba şimşek

entry: yaptığı enfes yemekler ve harikulade sohbetiyle bizi mekanında hem nasıl güzel ağırlayan usta. son kertede şeker hastası olmama rağmen dayanamayıp yediğim bir tepsi burma kadayıfı ve türk kahvesi ile bravoyu hak etmiş usta. yanında bir de ebuziyyanın eşsiz sesinden, dinlemeye doyamayacağınız sezen aksu şarkıları. bu fırsat kaçmaz. muhakkak gidin. tel: 0212 9788778
    (hıncal uluç, 16.10.2006 01:32)

bu sefer oldu gibi mi?
  • baslik: martı
    entry: bilinçlenmeleri için "sen, sen olma hakkına sahipsin..." diyip durduğum ama simiti havada kapmanın ötesine geçemeyen, kuş beyinli hayvanlar.
    (richard bach, 16.10.2006 09:52)
  • başlık: orhan pamuk un nobel alması

benim adım pamuk
    yapmayın bana yamuk

aldığım şey nobel
    adına bak kendine gel

gideceğim yer stokholm
    boruyu nasıl koydum olm...

zamanın ötesinden edit: kötüle kötüle iyi geliyor... bir sevemediniz be...

(orhan pamuk, 15.10.2006 23:36 ~ 23:56)
  • başlık: sevdiğini en yakın rakibine kaptırmak
    entry: yıllarca bağrınıza bastığınız sevdiceğinizin bram stoker ile nişanlandığını öğrenmek
    (oscar wilde)
  • başlık: jean tigana

entry: (bkz: mösyö)
    (kazım kanat, 16.10.2006 10:41)

ya oluyo mu biri ses versin lan?
  • başlık: charlesbukowski

entry: yakaladığım ilk zirvede kendisiyle uzuuuun uzun konuşacağım muhterem!
    (charles bukowski, 07.02.2005 17:42)
  • başlık: alwayssleepy

entry: türk güreşine yaptığı katkılardan dolayı milletçe şükran borçlu olduğumuz yetenek.
    (reşit karabacak, 16.10.2006 10:24)

bu sefer oldu ben inanıyorum, siz de inanın!
  • başlık: ebenin amı

entry: canlı yayında arkadaşlar arasında sıkça kullandığımız belirtili* isim tamlaması. ama hep ben yakalanıyorum canlı olarak mına koyiim. hep ali sami denen tip yüzünden..

ama yapacağımı biliyorum dur sen..

(turgay seren, 18.05.2005)