şükela:  tümü | bugün
  • ben bunun sebebi asla anlamıyorum, anlayacak olsam bile kabullenemiyorum.

bi insana şarkı söylüyor, rol kesiyor, mankenlik yapıyor vs diye trilyon trilyon para akıtılmasını anlayamıyorum. halit ergenç denen ibibiğin bölüm başına 150 bin tl almasının sebebi nedir amk? muhteşem oyuncu olması mı? isterse allah olsun ne la bu, sebep ne amk sonuç olarak iş yapıyor bu tip, çalışıyor yani. siz hiç türkiyenin en iyi pompacısı doldurduğu araç başına 2000 lira alıyor diye haber gördünüz mü? yada fatma turgut diye tabir edilen bir zırıltıcıya harley davidson markasının sponsor olup oluk oluk para ve malzeme akıtmasının sebebi nedir amk? reklam ayağına 3-5 sikik tip neden zengin oluyor amk?

rol kesen bi andavalın pompacıdan farkı nedir? sanat zırvası mı? soyut ve tamamen subjektif bir kavramı herhangi bir emekçiye göre ünlülerin kalite belirteci olarak kullanmak neyin nesi?

not: "sen yap sende kazan", "onlar neden çok kazanıyor diyeceğine ben neden az kazanıyorum demeyen aptal" diyecek orospu çocukları hiç demeyin onları ağzınızı sikerim. mevzu o değil götünüzden algı üretmeyin.