• bugün ilk defa denediğim ve müptelası olacağıma emin olduğum kurabiyemsi lezzet. özellikle elmalı biskremi özleyenlere itinayla tavsiye edilir.
  • 1 lira'ya satılan ve söylemek gerekirse insandaki elmalı biskrem özlemini fazlasıyla yatıştıran acayip güzel tart. ilk görülen yerde güzelce zulalamak gerekiyor.
  • her uno standında bulunmayan, yalnızca kimi şanslı kişilerin tadabildikleri tart. elmalı biskremi akla düşürmeyeydi iyiydi...
  • böyle carlos* eli değmiş gibi. leziz.
  • içindeki kimyasalların listesini okuyunca rasyonel beyin lobum aman diyor ve fakat irrasyonel lobum bastırıyor kendisini. anne eli halt etmiş.
  • akla sevgiliyi getiren tart. bostancı'da bakkalda görüp almıştık bir tane, yolda bir o ısırdı bir ben, nım nım nımm diye diye eve geldik. kar-kış olmasa dönüp alırdık, neyse ki ben becerikli bir insanım da elmalı turta yapıverdim. valla burnum sızladı, çok özledim. :(
  • elmalı biskremi andırdığı doğru ancak bana fazla hamur geldi. içindeki akışkan biraz daha fazla tutulsaymış çok daha lezzetli bir ürün olurdu.

7/10.
  • şok marketlerde bulunabilmektedir.
  • bagımlılık yapan tum paramı yatırdıgım yeni kurabiye. iç ganajın lezzetini gectim, hamuru son noktayı koymus. guya rejim yapmaya karar veren ben cantamda 3 tartla dolasıyorum. hep uno yuzunden.
  • o nefis, hafif tarçın aromasıyla beraber müptela olunacak, aşırı lezzetli, orgazmik kurabiye..
hesabın var mı? giriş yap