şükela:  tümü | bugün
  • kakao değildir.
  • uno ekmeklerinin poşetlerinin içinde evinizdeki her türlü yeri istila edecek kurtulması çok zor olan un bitlerinden var. poşeti elime alıp o böceklerin içinde gezdiğini görüp poşeti elimden titreyerek fırlatmam bir oldu. almayın, aldırmayın
  • ekmek fırınlarının sterilize olmadığını düşünerek sürekli uno kullandığımdan beni derinden yaralamış olay. bir daha almayı düşünmüyorum bu olay üzerine. cappy canavarından sonra nur topu gibi bir uno canavarımız olmuştur.
  • hayatımda iki hafta önce ilk defa uno ekmeği aldım tam bugday açlıktan yedim ama yarısını attım çöpe. yiyince tuhaf bir tat koku geliyordu, düşününce bile kusasım geldi. yemeyin yedirmeyin bu ekmekten.
  • .m biti duymuştum ama un biti ilk defa duyuyorum. halk ekmek tost ekmeklerine devam.
  • fırınlarda satılan beyaz ekmek bile pakete giren ekmeklerden daha sağlıklıdır.
    envai çeşit ekmek satılan, her köşe başında fırın olan bir ülkede şu ekmekleri almak bence düpedüz aptallık. bazıları aylarca beklese küflenmiyor bile.
  • holi şitiniz efendim dedirten tost ekmaaa.
  • kakao değil de daha çok kestart yağı denen gıda da kullanılan yağ gibi duruyor. daha hamur halindeyken, tost gramajına ürün kesilirken kullanılan şekillendirme makinasının yağıdır kendisi. gıda ile temasında sıkıntı yoktur makina konveyor üzerine hamur yapışmasın diye kullanılır. savunduğumu düşünmeyin sakın rezilliktir hertürlü. 7-7,5 lira para veriyorsunuz sonuçta.
    ikinci bir ihtimal bu tosttan hemen önce aynı tavada kepekli yada çok tahıllı şekillenmiştir. kepekli daha çamur kıvamında olur tavaya yapışık kalmış olabilir. üretilen tesis ile lot numarasından o partinin dakikasına kadar bulurlar. eğer adam gibi bi firmaysa sorunu çözer ve sizi bilgilendirir.
    not: uno da falan çalışmıyorum ama az çok gıda makinası tecrübem var.
  • ekmeği aldığın markete fişiyle birlikte geri götürüyorsun ve ya yeni bir paket alıyorsun ya da iade ediyorsun. sonrasında market durumu ilgili firmaya bildiriyor. sorunun çözümü bu kadar basit.