• edit: kanal tekrar açılmıştır. troll saldırısı sonuçsuz kalmıştır.

ulusal medya'da yer bulamadığı için bir yıldan fazladır sosyal medya üzerinden yayın gerçekleştiren eski ntv çalışanı gazeteci ünsal ünlü'nün youtube kanalının kapatılmasıdır.

belli ki troller topluca şikayet etmişler, çünkü bu kanalda paylaşılan videoların en ufak bir sorun içermediğini hergün bizzat izlediğim için şahidim.

ya arkadaş, ulusal medya'yı ele geçirmişsiniz. orada aykırı sesleri susturdunuz da şimdi sıra youtube'daki aykırı seslere mi geldi? pes vallahı!

neyse kanal büyük ihtimal tekrar açılacak, ancak bunun yaşanmış olması cidden mide bulandırıcı.
  • hollanda tarafından yapılmadığı sürece bazı kesimler tarafından demokrasi ayıbı olarak görülmeyecek olay.

demokrasi anlayışınız bu kadar işte.
  • (bkz: oha)

lan ne ara kapattınız mk.

tanım: tez zamanda aktif edilmesini dilediğim kanaldır
  • geçen hafta izlemeye başladım ve bu haftasonu arkadaşlarıma bahsettim ünsal ünlü'yü biliyor olsa bile böyle bir program yaptığını bilmiyorlar olanlar varmış. belki bugün youtube hesabını kapatmışlar adamın. bugün bazı gazetelerde ünsal ünlü'nün gazetecilik ödülü aldığı yazılacak ve bu insanlar youtube'da ünsal ünlü'yü aratacaklar ancak kanalını bulamayacaklar. aynı videolar ruşen çakır'ın mediascope kanalına da yükleniyor. insanlar oradan izleyebilir tabi
    toplu spam bildirisine maruz kalmış
    teşekkürler arkadaşlar
  • buna verilecek en güzel tepki yine kendisinin bir lafıdır:

(bkz: biri yusuf mu dedi)
  • itiraz için gerekli adımları gelen mailden yaparak açtırılabilen hesaptır. türkçe itiraz yapılmaması önemli, yt türkiye çok vasat.
  • 37 kişi ile başladığı bağımsız yayınları 40.000 kişi barajını aştığından ve buna ek olarak bu girişimi 2016 yılı en iyi tv programı olarak ödüllendirildiği için artık "çok" olmuştur.
    bu durumda daha çok engellerler kendisini ama kendisi bunlara takılıp susar mı ayrı konu.
  • (bkz: #66962651)
  • şu anda açık olan kanalın kısa bir süre yaşadığıdır.
    benim bulduğum şurası. farklı kanalı varsa birisi onu da yazsın. tıklayalım, youtube bi şaşırsın...
  • eyy hollanda sabrımızı test etmeye kalkma bıçak kemiğe dayandı artık
hesabın var mı? giriş yap