• ilginc bir karate albumu.
  • karate'nin 24 ekim 2000 tarihinde yayınladığı 4üncü albümün adı.

tracklisting'i şöyledir:

1. small fries - 6:17
    2. the lived-but-yet-named - 4:42
    3. sever - 5:54
    4. the roots and the ruins - 3:02
    5. number six - 5:09
    6. one less blues - 5:49
    7. the halo of the strange - 3:28
    8. the angels just have to show - 6:09
    9. this day next year - 11:14
  • karate albümlerinin içinde güzellikte ikinci sırada yer alır kanımca,birincisi zaten herkes için in place of real insight herhalde.albümdeki en iyi şarkı ohh its karate time dedirten the roots and the ruins.
  • (bkz: solved)
  • dünya üzerindeki en iyi jazz rock/indie jazz albümü. tuşesinden sound'una, tonundan icrasına kadar buram buram bir caz, haşarılığı ve çıkıntılığıyla dolu dolu bir rock albümü.

üç enstrümanın 'istese neler yapar' albümü. müzik.

kimseler bilmiyor ya bir de bu albümü, ergen takılmayalım; güzel değil bu. insanlık daha fazla nasibini almalıydı bu albümden, bu gruptan. yazık...
  • 7 eylül 1996 da nevada'da vurularak öldürülen 2pac ve 9 mart 1997'de los angeles'ta öldürülen the notorious b.i.g. cinayetlerini araştırmaya dayanan gerçek suç dizisi. ilk bölüm yayınlandı.
  • ilk bölümden çok sürükleyici olmasa da geçmiş ve gelecek arasında gidip gelen hikayeler ile tupac ve biggie'nin cinayetlerini çözümlemeye çalışan, yaşanmış hikayeden yola çıkan bir suç-polisiye dizidir.

içinde tupac geçmese izler miydim bilemiyorum. sırf onun yüzü suyu hürmetine izliyorum bakalım nasıl bir şey çıkacak.

yalnız tupac'ı canlandıran herif harbi harbi acayip olmuş, bir an için tupack yaşıyor mu lan! havasına büründüm.

ilerleyen bölümlerde bakalım nasıl bir bağlama çekilecek.

şu an için* şahsi puanım diziler bazında; 7,6/ 10.
  • rap efsaneleri tupac shakur ve biggie smalls'un ölümlerini araştıran sürükleyici netflix yapımı.

özellikle tupac sanki mezardan fırlamış gibi.
  • biggie değil de tupac'ı canlandıran eleman inanılmaz benziyor.
hesabın var mı? giriş yap