şükela:  tümü | bugün
 • .--- spoiler ---

  sulliedi de rahmetli oberyn martell'di.
  jaime bir cersei. o ehsullied.
  tyrion direk pezo
  --- spoiler ---

  --- cok pis spoiler ---

  ama bas pezo tabiki de orospu tywin lannister. ulan bir durul be adam. charles dance'e sevgiler :). bence dizinin en yakisiklisi sizsiniz hocam :). so handsome :) onunu alamiyoruz :)
  --- spoiler ---
 • aynı zamanda üstad ramiro lopez ın 2016 tarihli ep si.
  ep deki parçalar,

  - unsullied (original mix)
  - be apart (original mix)

  dinlemek için link
 • (bkz: lekesizler)
 • game of thrones'un 8. sezon 3. bölümünün yegane kahramanlarıdır benim için.

  --- spoiler ---
  8. sezon 3. bölüm spoiler
  --- spoiler ---

  hiç kimse tutup da adamların hakkını vermemiş. şu ordu olmasa yemin ediyorum üç saniye içerisinde bütün winterfell yakılıp yıkılırdı. o kadar profesyonelce hamleler yaptılar ki savaş içerisinde, birçok karakterin içine doğru sıçtığı anlarda adamlar bir saniye bile aman vermeden, diğer kuvvetler geri çekilirken kalenin önünü bir adım bile geri atmadan tutarak savaşın en kritik noktalarında mantıklı hareketler yapabilen topluluk oldular. zaten savaşın tek düzenli ordusu olmaları da büyük artıydı. unsullied hakkında bize sezonlar boyunca ne anlatıldıysa onu uygulamalı olarak bire bir görmüş olduk. bu saatten sonra bu adamların karşısında golden company falan hak getire.
 • disiplin ve düzenleri, savaş anındaki sorumluluk bilinçleri ve kararlılıklarıyla game of thrones un tartışmasız bir numaralı ordusudur.
  bir tanesinin bile ölümünü kaldıramıyorum ben bu adamların. helm's deep savaşında haldir ve yerde yatan elflerin ölümü izledikçe hala üzer beni, herhalde lekesizlesin ölümü de böyle olacak hep.

  geriye çok az kaldılar. bakalım neler olacak.
hesabın var mı? giriş yap