şükela:  tümü | bugün soru sor
  • oyun şu an vr için en eğlenceli oyunlardan biri. baştaki ani korkularınız ilerledikçe yerini daha çetin bir mücadeleye bırakıyor. silah çeşitliliği sayesinde hafiften bir evil dead ash havasına bürünebilirsiniz.
  • ilgilenenler buradan bakabilir. until dawn: rush of blood

    bi de kader algoritmalı (verdiğiniz kararlara göre oyunun sonucu değişiyor) şöyle bir oyunu daha vardı. until dawn
  • korku, gerilim turundeki feci eglenceli vr oyunu. roller coaster ustunde geciyor. her bolumun farkli konsepti var, sirayla ziyaret ediyorsunuz.

    bayagi urkutucu bir atmosfer yaratmislar oyunda, hem sesler hem aniden ortaya zıplayan ıvır zıvır insanı oldukca huylandırıyor. konunun akısı da cok guzel. korku filmlerindeki neredeyse kliselesmis her oge bu oyunda kullanilmis.

    yalnız her vr oyunu gibi bu da (belki bu oyun daha cok) bende motion sickness - kusma hissi yaratıyor, dolayisiyla bir bolum oynayıp kapatıyorum her seferinde. resmen dumanın icinde kalmıs gibi oluyorum kafam binbesyuz oluyor. oyle de bir kafası var.
  • başına oturduğum ve kollarımı hiç indirmeden bitirdiğim oyun. nasıl zevk aldığımı anlatamam. vr’sız geçen günlerime yanıyorum bu arada. bölüm sonuna doğru kulağınızın dibinde nefes alan şey korkuyu tüm bedeninizde hissettiriyor. oyunun girişinde bile 2 defa bayıldım. evet ben biraz fazla heyecanlıyım kabul ediyorum ancak çok güzel yapmışlar diyeceğim ilk 3 vr oyunundan biri oldu. bu arada gönül daha uzun olsun hemencecik bitmesin istiyor ama işte... bi de fena silah kullanıyormuşum onu anladım. desperadodaki gibi kolları iki yana açıp matrix misali eğilip kalkıyorum. şu sıralar çok eğleniyorum sözlük.