1. burcu güneş'in radyolarda sürekli çıkan şarkısı. dinledikçe arabesk yanımı keşfediyorum, ilginç.
  2. burcu günes'in gül kokusu albümünün 3. sarksidir. enbe orkestrasi ile düet yapmislar. hafiften bir selami sahin havasini bir ben mi sezdim bilmem ama tam nakarat bitiminde müzigin devreye girdigi sirada nedense "belalim yaban cicegim" diye devam edeceginden korkmadim degil. agzina sagliktir, cok icten söylemis burcucum, yeni ayrilmisken dinlenmemesi tavsiye edilir. *

içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor yine bugün
    aynı artık zaten gözyaşı ya da tebessüm
    ne fark ederler de bir yerlerde aklım şimdi
    hiç önemi kalmadı üzen, kalan, giden kimdi
    senden çoktan umudu kestim ama
    ellerimde hala unutma beni çiçekleri ah

canım bedenimden sökülürcesine
    yüzüm yerlere dökülürcesine
    son bir bakış için ölürcesine nasıl özlüyorum seni
    duyduğum her şarkı dokunurcasına
    acım gülüşümden okunurcasına
    her gün biraz daha yok olurcasına nasıl özlüyorum seni

nasıl özlüyorum seni…
  3. burcu güneş'in yaptığı güzel işlerden biridir. iticiliği git gide azalıyor gözümde, kulağımda. gayet güzel şarkı.
  4. burcu güneş'in gül kokusu albümünden bir şarkı. gül kokusu gibi bu da baya güzel bir şarkı olmuş.

http://youtu.be/59rsv8vsglw

bunun da sözlerinin bir kısmını verelim:

canım bedenimden sökülürcesine
    yüzüm yerlere dökülürcesine
    son bir bakış için ölürcesine nasıl özlüyorum seni

duyduğum her şarkı dokunurcasına
    acım gülüşümden okunurcasına
    her gün biraz daha yok olurcasına nasıl özlüyorum seni
  5. dinleyince "kim yazmış, nasıl bir ruh haliyle yazmış, bu ruh haliyle nasıl yaşamış" diye merak ettiren şarkı. burcu güneş'in hiç bir şarkısını art arda dinlememiştim şimdiye dek, bunu dinledim.
  6. burcu güneş'in sesiyle büyülediği bir başka şarkı.

şarkı da şarkı be...
  7. ekseriyetle unuturlar. çiçekleri sevin, üstüne basmayın ama umut bağlamayın.
  8. burcu güneş'in sesinin gücüyle sesinin rengine optimize ederek söylediği şarkı. harika bir denge. kulak tırmalama yok ama sesin gücünü hissediyorsunuz. vokal melodisinin güzelliği bestecinin başarısı, özellikle nakarat öncesi (ecnebinin pre-chrous dediği) kısım ve beklenmedik inişlerin stringlerle netleştirilmesi ise aranjörün başarısıdır. işbölümü yapılmış ve herkes üzerine düşen işi hakkıyla yapmış bana kalırsa.

sadece solisti değil, emeği geçen herkesi tebrik etmek lazım. bu güzellikte çalışmaların devamını da heyecanla bekliyoruz. "duy bizi behzat gerçeker!" diyor ve entrymi sonlandırıyorum.

unutma beni çiçekleri hakkında bilgi verin