şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar. hoşgelmiş. *
  • sözlükte uyuşturucu satışı yapan dolandırıcılardan biridir.
    aman dikkat diyeyim.
  • ben bu hesabı geçenlerde tanıştığım iyi bir bilince sahip bir arkadaştan aldım ona yaptığım bir güzelliğin sonucu olarak ve 24 ağustostan beri ben kullanıyorum. üstteki entrynin neyle ilgili olduğuna dair bir fikrim yok ama bir insan nasıl hem uyuşturucu satıp hem de dolandırıcı oluyor pek anlamadım. bu tarihten önce görünen entryler bana ait değil.

böyle bir entry girebilecek kadar gözü dönmüş biridir.

entrynin şu kısmı kendi insanlığı hakkında bilgi verebilir

“bakalım şimdi birinin kızını diğerinin kızını kimler inletiyor olacak”

tanım: insanlıktan çıkmış bir yazar.
  • vahşi entry’ler giren insanlık düşmanı sözde yazarımsıdır.
  • evcil hayvanlara saygı duymayan bütün insanlar ölsün diyen hasta ruhlu şahış.
  • ölen insanların yakınlarına küfürler savuran, uyuşturcular hakkında methiyeler düzen lağım ağızlının biri. derhal cezasını bulmalı.

bu da silerse diye ölen insanların yakınlarına ettiği küfürler.

https://eksiup.com/587c9630a54

edit: kaldı ki bursa'da vefat eden iki kişi hayvana işkence edilmesine dur demek için ölmüştür. (bkz: #81278685)

edit 2: favlayan insanlardan biri de bull terier cinsi bir köpeğin ufak bir kızı parçalamasını meşru görüyor biri. inanılmaz gerçekten.

(bkz: delapuente) o cani yazar

(bkz: #81184328)
  • sosyal ortamında dile dökemediklerini burada anonim kimliğine sığınarak tabir-i caizse kusan arkadaş. sözlük yönetimi takip ediyorsa ise şayet bu sözlüğü, bir an önce uçurulması gerekir. çünkü bu kirli zihniyetler burada bulunan bir çok gencin davranışsal gelişimini yazdıklarıyla olumsuz etkilemektedir. evet sözlük yönetimi sizi bekliyoruz.
  • //edit// kızgınlıkla bunun ayarına düşecek şeyler yazmıştım buraya. o yüzden siliyorum.
  • katil ruhlu bir oruspu çocuğudur.