şükela:  tümü | bugün
 • dar mekân türk sineması tarihine geçmiş bir sahne vardır ki unutulacak gibi değildir:

  müjde ar'ın, yeni yeni mahallemizin en güzel ve hafif oynak kızı rollerine adapte olmaya başladığı; faruk peker evladımızın da sülün gibi vücuduna mini minnacık slipler kuşanıp, takım taklavatını yaydığı ve bakireler hakkında kötü emeller beslediği bir dönem filminde, söz konusu iki sevgili, faruk evladımızın arabasında malum belgrad ormanına doğru yol almaktadır.

  ormanın kutularına vardıklarında arabayı durdurur genç adam, dudaklarında sinsi bir gülümsemeyle, tekmil-i birden pezevenk beyazı dişleriyle kızımıza döner.

  o sırada tabii ki, iffetli bir kızın yapacağı tek şey (filmin adı da iffet'tir zaten) arabadan inip, börtü böcekle halvet olmaktır ki, genç kız da aynını yapar. lakin bir dakika, adam inatla arabadadır, o sırada sağ tarafın camını açar eliyle, kızı da arabadan enti püften bir şeyi almak (o şeyin ne olduğu önemsiz bir ayrıntıdır) için çağırır. saf kızımız güzelcene başını camdan içeri uzatır, işte tam o sırada adamın sevimsiz gülümsemesinin mesneti ortaya çıkar: kızı, kafasını cama sıkıştırmak suretiyle... evet, buradan sonrasını seneler sonra sansürleme gereğini duydum. hatta böyle filmlerin ne kadar gereksiz, çöp filmler olduğunu da düşündüm.

  kadının sıkışmış camdaki naçar ifadesi ve erkeğin fırıl fırıl dönen gözleriyle bir tecavüz sahnesini çeksen ne olur çekmesen ne olur? aç erkeğin kadına dair bitmeyen senfonisini öyle bir çalmak lazım ki, dinlediklerinden erkekler ayaklarını denk, kadınlar da nefes alsın.
 • (bkz: iffet)
 • essegin adama tecavüz etmeye calıstıgı sahne. internette dolasmaktadır bu kısa gösteri.
 • tecavuz size ediliyorsa o tecavuzun hic bir sahnesi unutulmaz mesela
 • yıllar önce izlediğim bi filmde ne yazık ki adını hatırlamıyorum kıza biri tecavüz ederken etraflarında 4 tane erkek teker teker sayıyolardı gidiş gelişlerini
 • theo angelopoulos un puslu manzaralar adli filmindeki kucuk kizin kamyonda ugradigi tecavuz sahnesi..
 • (bkz: oha)
 • nuri alco ,su anda disleri hala sarı olan antalyalı butikci spor adamı tecavuz erbabı coskun abimiz namıdeger tecavuzcu coskun, aytekin akkaya,kazım kartal turk sinemamızdaki tecavuz hizmetleri yadsınamayacaj kadar buyuktur. harbi numaramı yapıyoo yoksa gercekten cakıormu anlayamazsınız.
 • (bkz: once were warriors)
  evin genç kızının, yatağında babasının arkadaşı tarafından sessiz ötesi bi şekilde uğradığı tecavüz sahnesi.. tüyleri diken diken eder öyle donup bakarsın..