şükela:  tümü | bugün
4608 entry daha
 • --- spoiler ---

  şimdi tabii kimse kusura bakmasın ama ben sizin yapacağınız işi sikiyim. allah sizin teker teker belanızı versin. allah sizin belanızı versin. allah sizin belanızı versin. beni yarım saat orda insan azmanına dövdürttünüz. tekmesinden tokadına, dönen tekmesinden uçan sırtına, ensesiyle bile, vücudunun her zerresiyle adam beni dövdü. bir kişi demedi ki serbestçim yardıma ihtiyacın var mı? adam odadaki her şeyi benimle kırdı. dolabından komodinine, havlularından yastıklarına. beni boğdu boğdu boğdu duvara attı. boğdu boğdu duvara attı. çığlıklar, yardım çığlıkları, allah'ın belaları. bir kişi be bir kişi. ben bu aileden değil miyim ya? ben bu aileden değil miyim ya? bir kişi gelip de nabıyon sen burda demedi. nerdeyiz biz aynı otelde değil miyiz? ilhami abi sen söyle, ben başka ilde miyim? he başka yerde mi dayak yedim ben? uzaklarda mı yedim de geldim? aynı yerdeyiz be. aynı kattayız be. yazıktır ayıptır be.
  --- spoiler ---

  (bkz: ölümlü dünya)
 • -sana iki kelimelik, sonunu bilmediğim bir hikaye anlatayım mı?
  -evet
  -seni seviyorum

  casablanca (1942)
 • -ben senin resmine aşığım
  +iyi ama aşık olduğun resim benim resmim.işte ben de burdayım söyleyeceklerini dinlemeye geldim.
  -resmin sen değilsin ki.resmin benim dünyama ait bir şey.ben seni değil resmini tanıyorum.belki sen benim bütün güzel düşüncelerimi yıkarsın.
  (bkz: sevmek zamanı)
 • --- spoiler ---

  şeytanın en büyük hilesi, dünyayı var olmadığına inandırmakmış.

  --- spoiler ---

  (bkz: the usual suspects)
  (bkz: kayser soze)
 • -sanırım bütün mucizeler ben umursamayı bıraktığım da gerçekleşecek.
 • --- spoiler ---

  - ben bu evde doğdum. annem ve babam bu evde oturuyorlardı. bu ev benim. bu sokak benim. o adam benim de babam. sen kimsin? hadi sor babana. ben doğdum bu evde, sen yoktun. bunlar benim oyuncaklarım. ben annemle kovuldum buradan. bilmiyorum, kalktım geldim işte. buldum babamı. unuttum her şeyi. bir hoş geldin demedin vre. ben de bilmiyordum seni. baktım kardeş var benim. tamam. ne var yani? niye istemiyorsun beni?

  - istesem ne olacak? sen başkasın, ben başkayım. sen benim gibi olsan böyle olmazdı.

  - ne başka ulan malaka! sen türk oğlu türk, ben rum? sen erkek, ben ibne? onu mu diyorsun? hassiktir be sen adam değilsin.

  --- spoiler ---

  yazı tura
 • run forrest run! run!
 • -you're all right, yorgi.
  -everything's all right with vodka.
  (bkz: xxx)
 • - yarın ne kadar sürer?
  - sonsuzluk ve bir gün kadar...
38 entry daha