• kezbanlıkta uzman olmuş bir arkadaştan alıntılar:
    -o kırdığın kalp şekerim ananın porselen takımı değil
    -odun olsan da kabulümsün, sadece benim için yanacaksan
    -evet insan ayrımı yapıyorum. herkes bi yana, sen sol yanıma
    -en büyük hayalim.. büyüklerimizin huzurunda sana o tuzlu kahveyi içirmek
  • unutma facem'de sadece beğeni için varsın bunu bil ona göre.

yaşadığım falan yok benim sadece ölmezden geliyorum

ve son olarak fakemisin gibi embesil sorular iletme. ben fake'sem annen bakire.

bunlara uyacaksan arkadaş ekleme butonuna tıklayabilirsin; yoksaa fuck !
  • "yüzüme bakmaya, benimle konuşmaya cesareti ve yüzü olmayanlar, ancak profilime bakıp bakıp dururlar :))))))"
  • "sahip çıkmadığınız her değere, başka biri sahip çıktığında 'yalayın' diye yaratıldı o avuç içleri... :)"
  • "kadın yüzündeki sivilceleri bile fondötenle gizleyebiliyor, sen onun acı çektiğini nereden anlayacaksın"*
  • sabah sabah neden yaşadığımı sorgulamama neden olan sözlerdir. hatta az önce fotoğraf makinamı çekiçle parçalayıp tibet'e uçak bileti aldım.

gidiyorum buralardan...

http://imgim.com/3739incib8705068.jpg
  • sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen

o kadar tembelsin ki yukarıdaki 'sen' kelimelerinin hiç birisini okumadın !

bu yüzden aralarından birinin 'ben' olduğunu fark etmedin.

şimdi aradaki 'ben' kelimesini arıyorsun ve hepsinin 'sen' olduğunu yeni anladın.

sen zaten hiçbir zaman beni anlamadın :("

bizim ev çok kalabalık ne olur uygun bi' yer söyleyin gidip kendimi dövecem.
  • "erkegin adam oldugu heryerde kadin pensesdir"

üzgünüm beyler ama bunu yazan kezban türk kızı değil, boylu poslu, karakaşlı, karagözlü bildiğin türk erkeği.
  • "neymiş efendim; aklıma taktığımı koluma takarım falan filan.

adamsanız parmağına yüzük takın lan"

erkeklerde kezban oluyorsa eğer bu da erkek kezbanımızdan gelsin.