şükela:  tümü | bugün
  • `"`+ aşkım iddaaya girelim mi ?
    - girelim aşkım.
    + sen bensiz 24 saat kalamazsın.
    + kalırım aşkım..
    - görcez.
    ...
    - 24 saat başlamıştır fakat erkek sevgilisinin kanser olduğunu ve öleceğini bilmez.
    24 saat geçer ve erkek kızın kapısının önüne gider kapıyı açan olmayınca içeri girer.
    kız koltukta uzanmıs ve üzerinde bir not.
    - not: 24 saat bensiz kalabildin. bir ömür boyuda bensiz kalabilirsin sevgilim.
    ' seni seviyorum ' `"`

(bkz: ahahahahahahhahahahahahahahahaha)
  • kezbanlar arasında geçen dialoglardan biri :
    -sen kaşlarını alıyor musun
    -kendim sadece biraz düzeltiyorum, benim kaşlarım zaten çok kalın değil
    hepsinin ortaokul fotoğrafını bulsan yemin ediyorum atatürk'ten daha kalın kaşları vardır, hepsi martı kaştır.ama işte naparsın (bkz: kendini tüysüz zanneden kezban)
  • zorsa benimle yaşam
    kapı orda ikile paşam!

(bkz: kaç kaç kaç)
  • allahımm sen bana sandalye sabrı ver,bütün götlere rağmen ayakta kalabileyim..!

gece gece ibretlerden ibret beğendirdi bana, sizin de yolunuza bir meşale bir ışık olsun bu sözler ey sözlük ahalisi!
  • kendi akıllarınca millete hayat dersi verdiğini zanneden, kendini bulunmaz hint kumaşı zanneden, kişilik bozukluğu yaşayan kızlarımızdır.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/…37945_n.jpg
  • yeni bir tanesini paylasmayi borc bildigimdir...
    asgari ucret gibiyim.kimse benle gecinemiyor.
  • "zor kadın yoktur biriktiren kadın vardır." oy oy oy...
  • bu kişilerin madonna ve benzeri ünlüleri üzerinden yaptıkları mantık yürütmeler var ki evlere şenlik!

"madonna, istanbul boğazını yapay göl sanmış.megan fox’da istanbul’u kasaba sanıyordu. dünya çapında ünlü olmak için salak olmak şart galiba."

"madonna 55, sevgilisi 22 yaşındadır. jennifer lopez 43, sevgilisi 26 yaşındadır. yani sevgilim yok diye üzülmeyin, daha doğmamış olabilir"
  • bazan kezbanın önde gideni olduğunu anlayacağınız size dair son cümleleridir.

"tamam sana yalan söyledim (aylarca) ama yeter artık. en fazla iki tokat atardın.."

sonrası flu.. bir insanın böceğe dönüşme süreci.
  • lübe ayar'dan geliyor . gelen yorumlarla daha ilginç bir hal almış ...