1. diyorlar ki "eskiden böyle değildin artık içine kapandın."dedim ki:
  "içindekiyle yetinen bu kalp artık sizi ne yapsın.

  kapandığın yerden hiç çıkmazsın umarım.
 2. az önce bana bir sms geldi ve mavi ekran verdim. kendi kendimi resetliyorum. şu:

  "sen ancak falanıma filan olursun, unutma kafamı çevirdiğim an yalan olursun."

  iyi miyim, kötü müyüm, ne sikim bi adamım ben de anlamadım. yalan oldum.
 3. allahımm sen bana sandalye sabrı ver,bütün götlere rağmen ayakta kalabileyim..!

  gece gece ibretlerden ibret beğendirdi bana, sizin de yolunuza bir meşale bir ışık olsun bu sözler ey sözlük ahalisi!
 4. yokluğun soğuk bir savaş gönlümde… seni beklemekten vazgeçiyorum… uzayan tutsaklığımda,dalgalanan esaret bayrağının altında, dökülen kanda boğuluyor gülüşlerim… üzerine çığ düşmüş beklentilerimin hareketsizliğinde, umutlarımı birbirine çatıp duruyorum…kalemimde ölü şairlerden hırsızlama harflerle, tekil cümleler kuruyorum acılarla uyumlu… saçlarımda kelepçesi hükümlü rüzgar…savruluyorum… yine dalgın gemiler geçiyor ıslak gözlerimden… gün yüzünü dönerken geceye, düştüğüm tepelerine yeniden tırmanıyorum , kendi mazoşist duygularımla… herkes uyurken düşlerine, ben sevilmediğimin altını çiziyorum,parantezi bol satır aralarında.. çizdikçe çoğalıyor yalnızlığım… yine dalgın gemiler geçiyor ıslak gözlerimden… senin için bir dalgınlık daha tutuyorum aklımdan… nikotine kesmiş verem kokulu odamda; dalıyorum bir fincan kahveyle sensizliği,kırk yıl kalasın diye hatırımda…hüzünlü yazgılar baskı kurarken sürgün yanlarıma, tenimde unuttuğun yangınlarda ısınıyor sözlerimin sahte sahipleri… oysa sana karalamıştım tüm bildiklerimi.. kararlı yürüyüşlerde ıslıkla çalınan marşlara eşlik etmiştim, aldırmadan tel örgülerin yırtıcılığına…yeni bir ülke kurar gibi anlatmıştım umutlarımı… şimdi kararlı adımlarıma yılgınlık dayatan sevdanın sus işaretiyim… kimse bilmez kederden kanayan ,ağır yalnızlığımı… acıların ağır abisi demiştin bana… kim hesaplayabilir ki gönül kırıklarımın hacmini… kıldan ince hasretimin keskinliği ve atomdan ağır sevdamın yok edici yakıcılığında,bir ben biliyorum gecelerin bitimsiz uzunluğunu… yazmakla tamamlayamıyorum kendimi… bana bile kendini anlatamamış ben'i anlatıyorum sana… olur da anlam bulurum diye yüreğinde…anlayamıyorsun… bu yüzden seni beklemekten vazgeçiyorum…sus konuş vardiyalarında,sinsi ağrılar çörekleniyor göğsümün sol cenahına… ve duman çöküyor bu yüz duman… içimde ayaklanan en militan duygularımı kelepçelesem; bu aşk terörden kurtulur mu ? bu büyük yıkımdan ağrısız günler çıkarmı?… çıkmazındayım işte. bu yüzden seni beklemekten vazgeçiyorum… artık çek işvebaz bakışlarını gözlerimden…sesini sesimin üstüne koyma … ya öldür beni ! ya da yaralı bırak sevni sevmeler ülkesinde… vazgeçmekten başka işim kalmadı benim…
  içi doldurulamamış bir sevdanın boşluğunda seni kaybettim…
  darlandım…katı bir "es" le bitti bu şarkı…
  susuyorum…
 5. yeni bir tanesini paylasmayi borc bildigimdir...
  asgari ucret gibiyim.kimse benle gecinemiyor.
 6. bu kişilerin madonna ve benzeri ünlüleri üzerinden yaptıkları mantık yürütmeler var ki evlere şenlik!

  "madonna, istanbul boğazını yapay göl sanmış.megan fox’da istanbul’u kasaba sanıyordu. dünya çapında ünlü olmak için salak olmak şart galiba."

  "madonna 55, sevgilisi 22 yaşındadır. jennifer lopez 43, sevgilisi 26 yaşındadır. yani sevgilim yok diye üzülmeyin, daha doğmamış olabilir"
 7. bazan kezbanın önde gideni olduğunu anlayacağınız size dair son cümleleridir.

  "tamam sana yalan söyledim (aylarca) ama yeter artık. en fazla iki tokat atardın.."

  sonrası flu.. bir insanın böceğe dönüşme süreci.

unutulmayan kezban sözleri hakkında bilgi verin