• tüm bölük hastalıktan, faranjitten kırılıp geçirilirken, tümen komutanın da katılacağı, sinema salonundaki bir etkinlikte bölük komutanından geliyor: "öksürme"

(bkz: #12639002)
  • -komutan logar, efendim bir cisim yaklaşıyor.
    +bizim gezegen o gerizekalı.
  • "ne dedim fatih öldü mü? olamaz olaaamaz kesinlikle olamaz."
  • cinsini siktiklerim!!!!
  • bin kişilik birlik, komutanın karşısında sabah içtimasındayız. ulan şans ya iki köpek zitişmeye çalışıyorlar bölüğün karşısında. komutan az boşlasa millet sesli gülecek. bir diğer erkek köpek de dişinin beline doğru hamle yapıyor o sıra ve komutandan son darbeyi vuran yaran komut geliyor;

lan sen de ağzına ver!

balıkesir / bakım okulu. 12/2010.
  • tabur nöbetçi subayı olduğum bi zamanda bizim bölükten elemanın birisi yemekhaneye işer, cezasını veririm olay kapanır ama bu olaydan bi kaç gün sonra da yine bizim bölüğün tuttuğu nöbet kulübesine sıçılması gibi bi hadise yaşanır, haliyle bunları duyan bölük komutanı sabah yoklamasında emir verir;

-bölük yemekhaneye işenmeyecek, nöbet mahalline sıçılmayacak!
  • "yiyin birbirinizi ete para vermeyin sikin birbirinizi göte para vermeyin"
  • psikolojisinin bozuk olduğunu iddaa edip sağa sola sıkan askeri görüp yanına çağıran astekten geliyor.

-niye sıkıyorsun olum sağa sola.
    +komutanım psikolojim bozuk.
    -öyle mi?bana psikolojinin tanımını yap asker.
    +.......
    -bilmediğin şeyin senin bünyeni nasıl bozar lan.2 hafta çarşı yasak.ayrıca;davranışlar ve zihinsel süreçler ile birlikte bunların altında yatan nedenleri inceleyen bilim dalına psikoloji denir.çık git şimdi.
    ben :ahahahalhsdljhdlshl
    -sen ne gülüyon lan atağazlııı
    +susuyorum komutanım
    -çıkın lan ikinizde.
  • (bkz: bi çay ver)
  • bizi paradoksal soruların efendisi yapan sözlerdir.

(bkz: sen beni siklemiyor musun)
hesabın var mı? giriş yap