971 entry daha
  • bölük dinle.
    temel ile fadime sevişiyormuş ama fadime hiç zevk almıyormuş. fadime doktora gitmiş. doktor ben hiç zevk almıyorum ne yapmam lazım demiş.
    doktor demişki: fadime temelin seni uyarması lazım. o zaman zevk alırsın.
    fadime eve gitmiş. temele demişki ‘ beni uyarman gerekiyormuş ben de zevk alabilirmişim o zaman.’
    sabah olmuş temel işe gidiyormuş. evden çıkarken fadimeye dönmüş : la fadime uyariyum akşama sikeceğum’.

kahkahalar

komutan: lan bölük uyarıyorum...

tüm bölük: sessizlik
  • general diyorum bak general tugayda karargahına girerken arka bahçede 4 5 tane kedi var içlerinden birinin ayağı sakat.generalin emri:

sakat kedi gün bitmeden yakalanacak veterinere götürülecek tedavisi yaptırılıp geri getirilecek.bu emir duyulur da durulur mu ,karargah sahası mıntıka sorumlu takımı bu işle ilgilenecek.tabiki de takımdaki tek ksd olan ben takım çavuşu olarak yan roldeyim emeklisine 6 ay kalmış başçavuş başrolde.her gün ayak altında dolanan sakat kedi ortada yok.birkac defa görülmesine rağmen yakalanamadı.en son akşam karanlığında kömür deposuna sızarken görüldü :)) kediyi yakalama operasyonu başarısız olunca hemen durum tespiti yapılır:

ben: komutanım bu böyle olmayacak. general kediyi uzaktan gördü.biz dışardan aynı renkte sakat olmayan bı kedi bulalim onu tedavi ettirdik diye gösterelim.
    komutan: emeklisi gelmiş tipik bir psikolojisi bozuk formda bı başçavuş olarak ya olur mu nasıl olacak kem kum?
    ben: olur komutanım olur general kediyi eline almadı uzaktan gördü rengini biliyor sadece. arkada sanayinin orada kediler vardı.( kediyi bulacağımız yerin istihbaratını:)) 3000 metre koşusu yer olmadığı için karargahtan çıkılır arka tarafta sanayinin ertafında koşulurdu).sanayiye gidelim yakalayalım bı kedi getirelim sabah tedavisini yaptırdık diye gösterirsiniz.kömürlüğün kapısını, penceresini de kapatırız o kedi de bir süre içerden çıkamaz.sonra bı şekilde hallederiz.
    komutan: iyi tamam topla gel 3 4 kişi.
    akşam sanayide komutan, ben ve 3 asker üstü sarı alt kısmı beyazımsı kedi arıyoruz :))
    orası,burası, şu çöp ,bu çöp derken aranılan benzer kedi bulunur ve yem verme numarasıyla kolayca yakalanır.
    ertesi gün komutan,generale; sanayide yakalanan kediyi,tedavi edilmesini istediğiniz kedi emriniz yerine getirildi komutanım diye tekmilini verir kocaman da bi afferin alır.
    diğer kedi ise ertesi gün akşama kadar kömürlükte tutulur,kapı önüne konulan yem ve su ile gel gel yapılarak yakalanıp ilk ring aracı ile götürülüp bir veterinere bırakılır.
  • - ya arkadaşım sus ya. en küçüğünüz 25 yaşında ya. (bunu diyen astek 24 yaşında)
  • sizi bi sikerim niye siktiğimi de söylemem. merakınızdan ölürsünüz. kulakları çınlasın (bkz: yusuf çırçır)
  • bir arkadaşımdan duyup yarılmama neden olanları da vardır. şöyle ki:

asteğmenlik eğitimi tamamlanır ve görev yerlerini belirlemek için kuralar çekilmeye başlar. kurlarda hakkari, şırnak gibi yerler gırla gitmektedir. komutan yapıştırır:

- şimdiye kadar hep siz elinizi sikerken iyiydi. bugün de eliniz sizi sikti.
  • "erkek erkeğe şaka yaparsa dövüş, kadın erkeğe şaka yaparsa s2ş olur; burada kavga istemiyorum."

basitçe kavga istemiyorum diyecekken bile konu s2ş sokuş muhabbetlerine geliyor oralarda.
    neyse ki kabustu, uyandım.
  • denetleme için üs komutanının karşısına traşsız çıkmayayım diye panik olup; komutanım ben anlamam saç traşından, yapamam, edemem, sonra bana kızarsınız, etmeyin, tutmayın dememe ragmen saçlarını zorla - kendine hayrı olmayan bir makineyle- bana kestiren bitlisli çavuşumun traşdan sonraki -lokal yolunmuş tavuga dönmüştü- sözlerini unutamıyorum.

m0ruzak anamı ...tin m0ruzak !!!

ama demiştim. *
  • parasiz adam gereksiz adam, gereksiz adam şerefsiz adam
  • uzun dönem askerler kar yağdığında kardan adama göğüs yapmışlardı (bkz: kardankadın). komutan geldi ve kardanadamı yıktı şu sözler eşliğinde “ kardan adam yaptınız birşey demedik. başına eşarp yaptınız birşey demedik. şimdide meme yapmışınız yine birşey demezsek siz bunu sikersiniz. “
  • "allah canınızı alsa bile bugün ölmek yok. paşa geliyor paşa. hepimizi sikerler."
247 entry daha
hesabın var mı? giriş yap