şükela:  tümü | bugün
  • torununu fazla şımarttığını düşündüğü oğluna :

oğlum her istediğini yapma şunun... boyle alıştırırsan "yorulduğu yere han kurmak ister" daha bu...
  • (kuzenimle havuzda yüzerken) babaanne kenarda oturmaktadır.. hafif hafif yağmur başlar ve.. "çocuklar yağmur başladı hadi çıkın havuzdan ıslanıcaksınız"*
  • bu dunyadan coktan gocup gitmis birinin hatırlanmasına vesile kelime grupları.

etme coluk cocukla sohbet küstürürsün, silme cam kırığıyla götünü kestirirsin.
  • sapkınlıklarıma dayanamayan babaannenin ağzından şu sözler dökülür, ortam yarılır. şöyle ki;

deliye ne sikil ne öpül.
  • daha düşük bel modası başlamadan hem düşük hemde gayet bol bir hiphop pantolon almıştım
    bu pantolunuda sürekli giymemden rahatsız olan babannem en sonunda dayanamayıp
    -aaa yeter artık getirde şunun belini ben kaldırıvereyim ne bu böyle pantolon demeye kırkbin şahit gerek
    diyerek koparttı beni ama hala anlayamadı düşük bel olayını bu defada normal pantolonlarımı kaçırıp düzeltmeye çalışıyor
    seviyorum seni babannem
  • "aferun aferun, en eyi uşağum sensun, hep mallarumi sana birakacağum" rahmetli babaanne lazdı, bir iş yaptıracağı veya yaptırdığı zaman hep bunu söylerdi..gel gör ki sadece size söylemezdi:) nur içinde yatsın
  • yaş henüz kemale ermemiş, aile ile yaşanmakta ve henüz 13-14’lerdesindir.
    kendine bir kız arkadaş yapmış ve kaza eseri babaanne ile tanıştırmışsındır.
    baba anne sorar.

- şşeevişşiyoymuşunuz oğlum şşeevişşiyoymuşunuz?
    + şevişşşiiyoş babaannee şeevişiyozzz
    - şşeevişşinnn oğlummm şşeevişinnnnn
  • el ele yardım ileri vardım.
  • uzun süredir beklediğiniz bir cevap ummadığınız bir anda katmerli bir güzellikle gelmiş ve babaanneye telefonda aktarılmaktadır.

- babaanne hem bu işe tamam diyorlar bir de başka bir proje için de şimdiden anlaşmak istiyorlar.

+ ... (babaanne sessiz)

- ne diyorsun babaanne?

+ babaanne: ev süpürürken *ik bulmuşsun evladım, he de tabi ki..