• çağan ırmak filmi,yeni çekmeye başlamış ....takipteyiz
  • başrolleri için hümeyra ve mehmet günsür düşünülen sinema filmi projesi.
  • (bkz: alzheimer)
  • şimdi instagram'da gördüm çağan ırmak'ın yeni filminin adı olduğunu. hiçbir yerde rastlayamamıştım adına, hep bir yeni filmin çekimleri muhabbeti dönüyordu ama isim bugün deklare edildi ilk olarak belki de. neyse asıl diyeceğim şu ki: adam demiş ki; dostlar bugün ilk planımızı çektik, bir süre ig'de eskisi kadar aktif olamayacağım, sorularınız içinse anlayışınıza sığınıyorum.

son yorumlarda bir kadın ne demiş, aynen yazıyorum: "cagan bey 3 yas kız cocuk lazimsa kizimin baya yetenegi var :)"

türkçe falan yok, aramayın, mevzu da o değil zaten. kızı ne yapıyor da yetenekli olduğunu anası anlamış acaba?

şimdi kızının fotolarını da gördüm; gayet yeteneksiz göründü gözüme. millet şu ağla osman'ı oynayan çocuğu ve onun malın gözü ana-danasını acayip model alıyor demek ki.
  • (bkz: suflör)
  • aslında ismi "dönersen ıslık çal"ın devam filmi gibi olduğunu düşündürüyor.

burdan yürürüz zaten, kalıp belli:

şarta bağlı eylem (1., 2. tekil şahıs ya da her türlü)+iletişim fiili (emir kipi)

acıkırsan sipariş ver, yakalanırsam bağır, sevişmek istersen ara, uyursam uyandırma, sızarsam bırak, bir içkim bir sigaram var karışma, altılıma dokunma... böyle uzar gider liste.

senaryo kolay iş mirim türkiye'de. reji zaten yok, senaryo da var gibi ama belli değil. seyirci var ama. hem de en sığırlarından.

bekliyoruz valla, elimizde mendil kutusu.
  • çağan ırmak'ın kerem bürsin'i oyunculuğu için mi, yoksa fan kitlesinin yaratacağı gişesi için mi seçtiğini merak ettiğim film.

gönlüm ilkinden yana.
  • dün bütün günümü mehmet günsürü izlemek için feda ettiğim film.
    fotoğraf çekinemedik ama halimden memnunum bütün gün izledim ya la*
    yalnız ordaki görevliler biraz fazla ukalalar.
    farah çakması kız vardu ki çok tatlıydı.
    neyse işte bir an önce vizyona girsin de gidelim uçarak.
  • oyuncu kadrosunda mehmet günsur'un olduğunu öğrendiğim günden bu yana dört gözle çekimlerinin bitip vizyona girmesini beklediğim filmdir...günsur yine aşık adam rolünu oynasın, yine ben hayran hayran izlerken içine düşeyim.
hesabın var mı? giriş yap