şükela:  tümü | bugün soru sor
  • rafet el roman`in derya adinda bir kiz ile birlikte soyledigi duet. su anda 2 gun icinde youtube ta 4 milyon izlenme sayisina ulasmis durumda. bu senenin hitlerinden biri olacak gibi duruyor.

klip icin
  • çok güzel bir şarkı.ne var ki kezbanlarımızın durumlarında karaokelerinde çalınacak.aynı şekilde muhtelif yerlerde o kadar sık çalınacak ki mide bulundırmaya başlayacak.umarım yanılırım
  • ilk dinlediğimden beri vazgeçemediğim rafet el roman&derya yorumlarıyla yeşillenen şarkı.

bu şarkıları eski sevgililerime yollamak istiyorum.
  • apple music türkiye listenin en başına yerleşmiş rafet el roman şarkısı. güzel olmuş.
  • tuğla kalındığında roman yazılabilecek yarım kalan bir aşk hikâyesinin özeti olan eser. yazanın, besteleyip notaya dökenin, duygusunu ifade edip seslendirenlerin emeğine yüreğine sağlık. 4 evetle olmuş diyorum.
  • denize ay vurmuş bana ne?
    gün doğmuş, çiçek açmış bana ne?
    benim acım aşkımdan sana ne?
    istemiyorum gelme

elini başkası tutmuş bana ne?
    gözlerine yabancı dalmış bana ne?
    benim acım aşkımdan sana ne?
    istemiyorum gelme

unuturum elbet
    geri döneceğimi zannet
    bende bittin artık sen
    hesabını tanrıya ver

bilmiyorum sensiz geçen bu
    kaçıncı günüm?
    hep seni sevmiştim ben oysa, göremedin
    haklı haksız kim artık şimdi, önemli değil
    gece gündüz adını andım, duyamadın

gözlerin kör, dilin söylemez oldu
    bu sevgimi hak etmedin…
  • istanbul çok hojtur ama bene na

tanım: bir şarkı.
  • aga bu rafet işi biliyor ha. şarkı güzel mi değil mi emin olamadım hala ama "satılacak" işi yapmasını biliyor. başarılı.
  • derya’nın almancı aksanı çok belli oluyor. ben beğenmedim. daha sağlam yerli bir ses olabilirdi.
  • çok kötü bir şarkı.