şükela:  tümü | bugün
 • --- spoiler ---

  3.bu mantık yüce islam dininin kadın cinselliği ve tatmini gayesi ile taban tabana zıttır.kadın boşalması (sukurting)ve cinsel mutluluğu için eğitimler veren peygamberimiz(sav) mi klitorisi,vulvaya oyup çıkartın diyecek?!düpedüz iftiradır.
  --- spoiler ---

  farklı bir kadın sünneti olduğunu ve bunu savunan doktor kişisi. sukurting var bir de.

  link:https://twitter.com/…tatus/1021021753273913344?s=21
 • (bkz: şükürting)
 • içinde "firavun sünneti, caner taslaman, somalili hanımlar, sukurting" kelimeleri geçen tweet'leri ile beyin hücrelerimi isyan ettiren kadın hekim(!)
  anladığım kadarıyla islami usullere göre kadın sünneti yapıyormuş.
  sünnet olmak isteyen mümineler için lokasyon bilimin harman olduğu yer, konya.

  hanımefendi bacımız diyor ki:
  "binlerce yıldır süren bir kadın zulmüne tıbbi yaklaşım sunan ilk ve tek hekim benim.dünyada tek belki de.hakaret etmek yerine seksoloji ve kadın cinselliği konusundaki yenilikleri takip etmek daha faydalı olabilir."

  kendisi konuyla alakalı yaptığı bilimsel çalışmalarını eyvah! elmanın yarısı tükendi ve sakın okumayın cıss!! adlı didaktik eserlerinde açıklamıştır.

  gördüğünüz gibi bacımız türünün tek örneği, kendi deyimiyle kadınları sünnet ederek "kadın zulmüne tıbbi yaklaşım sunan ilk ve tek hekim".
  ilk ve son olması dileğiyle.
 • sukurtingde takılıp kaldım ben. squirting'in sukurting diye türkçeleştirildiğini ilk kez gördüm ve bu hanımın fikirleri ilgimi çekti açıkçası.

  anlat ablacığım, dinliyorum...
 • utanmadan sıkılmadan doktor ünvanı kullanan şahıs.
 • yarım saattir okuduğum tweetlerinin özetini veriyorum:
  15 yaşındaki çocukların cinsel ihtiyaçlarını gidermeleri adına evlenmelerini savunuyor.
  eğer evlenmezlerse alkol alıp tecavüze uğrayabilirlermiş, 50 liraya seks işçisi olabilirlermiş, porno bağımlısı olabilirlermiş, şantajcı olabilirlermiş...
  belli bir vücut ölçüsüne gelmiş kızlara çocuk muamelesi yapmamak lazımmış.
  çocuklar evlensinler ama okula gitme hakları, mehirleri vs kayıt altında olsunmuş.
  kafam yandı tweetlerini okurken.
  bir çeşit kadın sünnetini savunuyor. ama bu kadın sünneti ,klitorisi kesip zevk almayı engellemek için değil, daha iyi cinsel tatmin olabilmesi içinmiş.
  diyor ki, güçlü kadın demek yanlışmış. güç erkeğin testestorununa ait bir kavrammış. kadında olan östrojen naifliği, hanım efendiliği, anneliği ve şefkatli olmayı gerektirirmiş.
  “güçlü kadın” söylemini kullanan herkesten uzak durmamız gerekiyormuş. kadınlar naif olsunlar, güçlü olmasınlar, eğer eziyete uğrarsa da allah onlara yardım eder diyor.
  özetleyeceklerim bu kadar, zira oturup tüm tweetleri okumaya dermanım kalmadı.