şükela:  tümü | bugün
 • başrollerini güzeller güzeli virginie efira ve jean dujardin'in paylaştığı romantik komedi türünde 2016 yapımı fransız filmi.

  oyunculuklar başarılı, konu romantik komedi olarak birçok klişe barındırsa da özgün. genel olarak samimi havası ve gerçekliğiyle sizi kendine çekmeyi başaran film. jean dujardin ile daha önce karşılaşmadıysanız iyi bir başlangıç olabilir.
 • çok beğendiğim filmdir.
 • bilmem.. güldüğüm sahneler de var, "yaw bu gereksiz olmuş" denilen sahnelerde.. bruno, diane, alexandre'ın diane'nın ofisinde gerçekleşen aksiyonlarına çok güldüm.

  güzel - çirkin, zengin - fakir, cesur - korkak, vb. tipinde, tezatlı esas oğlan ve esas kızı barındıran eğlenceli romans filmler çok var. bu aynı türün daha değişik versiyonu olmuş. olmuş mu? bence olmuş, oyuncular da özellikle alexandre oynayan jean dujardin çok iyi. herif bildiğin karizma.. virginie efira *.. bence monica belluci oynamalıydı.. yönetmene gelince, özellikle merdiven sahnesinde o dönüp bir daha bakılan kadın imajı için virginie efira gibi bir hatunu böyle giydiren akla sokuyum. nokta. yönetmen kameranın tüm hilelerini kullanmış; spoiler verdirmeyin şimdi.. keyifli film, tavsiye ederim.. afişi de çok zekice..

  açılış sahnesindeki uzuuuun tek plan çekim de gözümüzden kaçmadı.
 • oldukça güzel ve bir o kadar başarılı bir avukat olan diane tesadüfler sonucu alexsandre ile tanışır. boyu hayli kısa olan alexandre yaşamayı seven enerji dolu bir delişmendir. ikili arasında zamanla aşk ve tabi ki sorunlar başlar.
 • ön yargılar ve onların hayatımıza etkileri üzerine bir film, klişelerle dolu romantik komedi ama satır aralarını doğru okursanız bambaşka bir şey görüyorsunuz.
 • --- spoiler ---

  birlikte acı çekeceğiz ama kimin umrunda?
  --- spoiler ---

  diye bitti.

  hüzünlü, yorgun bir pazar günü film günü yapalım dedik. anneler bu kadar mı hisseder, nasıl bu filmi seçti bilmiyorum.

  ön yargılar, endişeler ve öngörülere göre mi yaşamalı, güçlü olup istediğin şeyi yaşamak için duygularının peşinden mi gitmeli dedirten bir film.
  bence güçlü olmalı insan, pes etmemeli ve sevmeli.
 • çok beğendiğim bir film olarak kişisel film hafızama kazıdığım olmuştur.
  henüz herhangi bir filmini izlemeye nail olmadığım jean dujardin'in müthiş bir aktör olduğunu anladığım film.
  virginie efira ne kadar güzel bir kadın ve kaliteli bir oyuncusun. muhtemelen yaş olarak büyüktür ama kendisini kathrine heigl'a benzetiyorum. bu filme de çok yakışmış.

  güzel film.