şükela:  tümü | bugün
  • türkcell'in sunduğu bir rehber hizmeti.
    tanımadığınız numaraların ismini söylüyor.(kaydı gizli olmayanların=
    grup arama yapabiliyorsunuz.

edit: kullanınca güncellenecek.
  • telefona indirdim. bazen tanımadığım numaralar arıyor, numaraları ekranda isimle birlikte görünüyor. telefonda yanit verip adları ile hitap ettiğimde şaşırıyorlar.
  • yaramaz firmanın tutarsa yılmaz hoca sayesinde tutacak servisinin adı. skandallarınızı unutmadık ama forza yılmaz hoca.
  • indirdik kurduk kullandık ve sildik.
  • nacizane isin icinden biri olarak soyluyorum son zamanlarda bu topraklardaki en iyi unlu kullanimini yapmis reklamin sahibi uygulamadir. dusunene de onaylayan kreatif direktore de onaylatan mustemine de ayri ayri tebrikler.
  • son derece kullanisli ve iyi bir uygulama. artilarindan bazilari:

1- rehberinizde olmasa bile kimin aradigini goruyorsunuz (her numara icin gecerli degil ama tatmin edici)

2- birisi sizi aradi, sonra aninda vaz gecti diyelim, uygulama ekraninizda cevapsiz gozukuyor telefonunuz hic calmasa bile.

3- bir numara engellediniz, sizi aradiginda uygulama uzerinde cevapsiz gozukuyor.
  • bunun vodafone için olanını aradığım uygulama.
  • allah bin türlü belasını versin böyle uygulamanın.

telefon numaranızı doğrudan greenpeace'den tutunda 50km uzaktaki kombi servisine varınca sattığı aşikar uygulamadır.

1 kere denedim, test amaçlı, numarayı bilemedi işe yaramaz diye sildim. o gün bugündür günde 20-30 kere promosyon maksatlı aranıyorum ya da sms alıyorum.

kullanmayın kullandırtmayın.
  • rahatsız etme mod'u daha kullanışlı ve basit hale getirilmiş gayet güzel uygulama. sizi arayan fakat rehberinizde kayıtlı olmayan kişileri yine uygulama arama geçmişi üzerinden kayıt bilgisi varsa ekrana basan mobil uygulamadır.