şükela:  tümü | bugün
  • türkcell'in sunduğu bir rehber hizmeti.
    tanımadığınız numaraların ismini söylüyor.(kaydı gizli olmayanların=
    grup arama yapabiliyorsunuz.

edit: kullanınca güncellenecek.
  • telefona indirdim. bazen tanımadığım numaralar arıyor, numaraları ekranda isimle birlikte görünüyor. telefonda yanit verip adları ile hitap ettiğimde şaşırıyorlar.
  • yaramaz firmanın tutarsa yılmaz hoca sayesinde tutacak servisinin adı. skandallarınızı unutmadık ama forza yılmaz hoca.
  • indirdik kurduk kullandık ve sildik.
  • nacizane isin icinden biri olarak soyluyorum son zamanlarda bu topraklardaki en iyi unlu kullanimini yapmis reklamin sahibi uygulamadir. dusunene de onaylayan kreatif direktore de onaylatan mustemine de ayri ayri tebrikler.
  • son derece kullanisli ve iyi bir uygulama. artilarindan bazilari:

1- rehberinizde olmasa bile kimin aradigini goruyorsunuz (her numara icin gecerli degil ama tatmin edici)

2- birisi sizi aradi, sonra aninda vaz gecti diyelim, uygulama ekraninizda cevapsiz gozukuyor telefonunuz hic calmasa bile.

3- bir numara engellediniz, sizi aradiginda uygulama uzerinde cevapsiz gozukuyor.
  • bunun vodafone için olanını aradığım uygulama.
  • allah bin türlü belasını versin böyle uygulamanın.

telefon numaranızı doğrudan greenpeace'den tutunda 50km uzaktaki kombi servisine varınca sattığı aşikar uygulamadır.

1 kere denedim, test amaçlı, numarayı bilemedi işe yaramaz diye sildim. o gün bugündür günde 20-30 kere promosyon maksatlı aranıyorum ya da sms alıyorum.

kullanmayın kullandırtmayın.