şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yeni bir kriptopara borsası.

link
  • ne bitcoin'i ne upcoin'i anladım ama eskiden buraları dutluktu hikayelerim çoğalmasın diye yukarıdaki entry'e istinaden yukarıdaki ref'le üye olduğum oluşum.

ahan da bu da benim ref'im
  • burdan kaydolup 500$ kazanabilirsiniz.
    not: link referans içerir.
    not 2: 500 dolar exchange işlemleri için verilecek, belirtmiş olalım.
  • verdiği $500 sadece yapacağınız işlemlerden kesecekleri komisyonlarda kullanılabilecek bir miktar. kötü bir şey değil, ama eğer coin ticareti yapan biri değilseniz o $500 hiçbir işinize yaramaz, atlamayınız.
  • işe yarar mı, doğru mu, direkt olarak kullanılır mı bilmiyorum ama;
    az önce üye olup hesabıma 500 $ tanımlayan yeni coin.

yanlış görmediysem ilk 100.000 üyeye bunu verecekler.
    üyelik esnasında sadece mail adresi girip hesabı aktif ediyorsunuz.
    sonra da basit bir anket var ve hepsi bu kadar.

acilen üye olmak için tıklayabilirsiniz; upcoin
  • referans üzerine kurulmuş boktan biyer.
  • girişte üye olup kısa bir anket dolduruyorsunuz, anket soruları ve genel yaklaşımlarından şimdilik olumlu bir hava aldım. 500 doları da yüklediler adresime bekliyoruz. hangi coinler olacak nasıl bir arayüz olacak bilinmiyor henüz.

buradan üye olunabilir.
  • 500$ para verdiğini iddia ediyor ref'li linkimle ben de geldim ama çoktan paylaşılmış buralarda.

neyse dursun şurda

bu arada henüz açılmamış sanırım anket üzerinden nasıl bir yer olsa iyi olurdu diye bilgi topluyorlar. şu anda cüzdanımda 500$ görünüyor harcanabilir mi harcanamaz mı bilemiyorum.
  • kanzuk'a küfretme sebepleri içeren başlığa sahip coin. 500$ exchange işlemlerinde kullanılmak için veriliyor, başlıkta daha önce de belirtilmiş ama sevgili ekşisözlük yazarlarımız birkaç entryden oluşan başlıkta tamamını göstere basıp, belki birisi hakkında bir entry girmiştir diyemiyor. referanslı linkler de cabası.

kanzuk uçur şu yazarları ya, el birliğiyle sikiyorsunuz sözlüğü.
  • 500 usd verdiği filan yok. sadece işlemlerde ücret ödemeyeceksiniz 500 usd'ye kadar hepsi bu.
    al sat yaparım diyorsanız mantıklı olur yani. ama açılmasına da daha 20 küsür gün var.

refli link isteyen olursa: üyelik