şükela:  tümü | bugün
  • kanzuk'a küfretme sebepleri içeren başlığa sahip coin. 500$ exchange işlemlerinde kullanılmak için veriliyor, başlıkta daha önce de belirtilmiş ama sevgili ekşisözlük yazarlarımız birkaç entryden oluşan başlıkta tamamını göstere basıp, belki birisi hakkında bir entry girmiştir diyemiyor. referanslı linkler de cabası.

kanzuk uçur şu yazarları ya, el birliğiyle sikiyorsunuz sözlüğü.
  • verdiğiniz ref linkleri rulo yapıp tek tek götünüze sokayim dediğim başlık.
  • dikkat edilmesi gereken oluşum. email adresi, parola, sosyal medya hesapları ve kişinin kullandığı borsaların da sorulduğu bir dizi sorular içeren anket hakkınızda tahmin edebileceğinizden çok daha fazla detay verir. sonra vay efendim benim coinlerim nereye gitti, borsadaki hesaplarım nasıl buhar oldu diye ağlamak yok. *
  • verdiği $500 sadece yapacağınız işlemlerden kesecekleri komisyonlarda kullanılabilecek bir miktar. kötü bir şey değil, ama eğer coin ticareti yapan biri değilseniz o $500 hiçbir işinize yaramaz, atlamayınız.
  • yeni bir kriptopara borsası.

link
  • ne bitcoin'i ne upcoin'i anladım ama eskiden buraları dutluktu hikayelerim çoğalmasın diye yukarıdaki entry'e istinaden yukarıdaki ref'le üye olduğum oluşum.

ahan da bu da benim ref'im
  • referans üzerine kurulmuş boktan biyer.
  • açılışa özel 5 milyon dolar bounty dağıtacaklarmış. çok iddialı giriyorlar, erkenden kayıt olup yerimizi almakta fayda var.

daha sonra yoğunlukta kayıt ol, onaylat uğraştırıyor insanı lazım zamanda erişemiyorsun siteye. gerçeği bunlar %99.9999 uptime oranları vaat ediyor, göreceğiz.

link
  • eli yüzü düzgün, güvenilir bir projeye benziyor. yarın akşam saatlerinde faaliyete geçecek, ufaktan deneyip bugünlerde pek keyif vermeyen binance'den portföyümü buraya aktarmayı düşünüyorum.

üye olmak için refli link: http://upcoin.com/?id=2d10364b
  • sadece 1 gün 2 saat sonra açılacak olan upcoin sitesine şimdiden 689 bin 650 kişi şu an itibariyle üyedir.

başlangıçta verilen 500 $ fırsatını kaçırmamak için buradan üye olabilir ve portföyünüzü aktarmak için son 26 saati sayabilirsiniz.