• kanzuk'a küfretme sebepleri içeren başlığa sahip coin. 500$ exchange işlemlerinde kullanılmak için veriliyor, başlıkta daha önce de belirtilmiş ama sevgili ekşisözlük yazarlarımız birkaç entryden oluşan başlıkta tamamını göstere basıp, belki birisi hakkında bir entry girmiştir diyemiyor. referanslı linkler de cabası.

kanzuk uçur şu yazarları ya, el birliğiyle sikiyorsunuz sözlüğü.
  • dikkat edilmesi gereken oluşum. email adresi, parola, sosyal medya hesapları ve kişinin kullandığı borsaların da sorulduğu bir dizi sorular içeren anket hakkınızda tahmin edebileceğinizden çok daha fazla detay verir. sonra vay efendim benim coinlerim nereye gitti, borsadaki hesaplarım nasıl buhar oldu diye ağlamak yok. *
  • referans üzerine kurulmuş boktan biyer.
  • açılışa özel 5 milyon dolar bounty dağıtacaklarmış. çok iddialı giriyorlar, erkenden kayıt olup yerimizi almakta fayda var.

daha sonra yoğunlukta kayıt ol, onaylat uğraştırıyor insanı lazım zamanda erişemiyorsun siteye. gerçeği bunlar %99.9999 uptime oranları vaat ediyor, göreceğiz.

link
  • link 'ini kullanarak üye olursanız, son kalan 8'kişiyide tamamlayarak vip partnerliğe yükselmiş olacağım. bi el atın.
  • 500$ para verdiğini iddia ediyor ref'li linkimle ben de geldim ama çoktan paylaşılmış buralarda.

neyse dursun şurda

bu arada henüz açılmamış sanırım anket üzerinden nasıl bir yer olsa iyi olurdu diye bilgi topluyorlar. şu anda cüzdanımda 500$ görünüyor harcanabilir mi harcanamaz mı bilemiyorum.
  • işe yarar mı, doğru mu, direkt olarak kullanılır mı bilmiyorum ama;
    az önce üye olup hesabıma 500 $ tanımlayan yeni coin.

yanlış görmediysem ilk 100.000 üyeye bunu verecekler.
    üyelik esnasında sadece mail adresi girip hesabı aktif ediyorsunuz.
    sonra da basit bir anket var ve hepsi bu kadar.

acilen üye olmak için tıklayabilirsiniz; upcoin
  • 500 usd verdiği filan yok. sadece işlemlerde ücret ödemeyeceksiniz 500 usd'ye kadar hepsi bu.
    al sat yaparım diyorsanız mantıklı olur yani. ama açılmasına da daha 20 küsür gün var.

refli link isteyen olursa: üyelik
  • simdi uye olanlara komisyonlarda harcamalari icin 500 dolar veren borsa. muhtemelen cok fazla coin ve gayet user oriented bir ui ile acilacak. ben samimi olucam bu linkten uye olup bana para kazandirirsaniz mutlu edersiniz :) upcoin.com/?ıd=f2667109
  • belki bir gün patlarız reisler.

ref. link
hesabın var mı? giriş yap