şükela:  tümü | bugün soru sor
  • genel itibarıyla spor ürünleri satan çevrimiçi alışveri sitesi.

ben buradan harley davidson bot aldım. ürün görseldekinden farklı gönderildi. kendilerine ne e-posta yoluyla ne de telefonla ulaşabiliyorum. son derece ilgisizler. botla öylece kalakaldık.

velhasıl kesinlikle bulaşılmaması gereken bir diğer alışveriş sitesi.
  • güvenilmez alışveriş sitesi. ben ettim siz etmeyin.

sitede aynı gün kargoda diyor. 3 gün doldu halen haber yok. mail attım aradılar. başka bir mağazadan gelecekmiş ürün falan filan inter milan... bugün kargoya verilir dedi hanımefendi şu saat oldu bir gelişme yok tabii. suç sizde değil sizden alışveriş yapan bende.
  • sipariş verdim sipariş elime geçti ancak ürünü beğenmedim iade etmek istediğimde iade formu açılmıyor iade formu olmadan iade kabul etmiyorlar ne yapacağımı şaşırdım ancak ınstagram üzerinden ulaşabildim ama onda da yardımcı olmadılar uzak durun
  • cuma günü şu ürünün siparişini vermiştim, az önce elime ulaştı.

gerek fiyatı, gerek kargolama hızları ve gerek ise satış öncesi/sonrası destekleri ile takdirimi kazanmış olan online satış mağazasıdır. tavsiye edilesidir.

burada yazılan olumsuz yazılar hakkında siparişim öncesinde kendilerine soru yönelttiğimde ise; "bir süre sitemizde problem bulunmaktaydı, şu an bir problem bulunmamakta. yaşanan aksaklık için özür dileriz." temalı dönüş yapmışlardı.
    siparişimin tamamlanması ile bunu kanıtlamışlardır.

ayrıca (bkz: updigo)