• türkçe karşılığı desteklemek, tadik etmek olan ingilizce sözcük
  • (bir hakkı/prensibi) savunmak.
  • dijital cüzdan görevini başarıyla yerine getiren bir internet sitesi.

brave browser aracılığıyla gelen bat'ları buraya gönderiyorlar, ben de binance'e yolluyorum. ilk işlemimden herhangi bir kesinti olmadı. sonraki işlemlerimden de kesinti yapmadı. bedava bat gönderiyorum kaç seferdir.

arayüzü basit, güvenli (2fa desteği var ve başta hesabınızı doğrulamanızı istiyorlar) şimdilik işimi görüyor.

https://uphold.com/
  • uphold üzerindeki paranızı (döviz olarak) direk banka hesabınıza (tr kayıtlı banka hesabı ise) çekemezsiniz şu an için türkiye'ye para çekme hizmetini sunmuyorlar. bu nedenle buradaki varlığınızı herhangi bir kripto cüzdan hesabınza aktarmak gerekiyor.
    aşağıdaki linkte hangi ülkeler ile direk banka üzerinden işlem yapabileceğiniz gibi daha birçok yararlı bilgileri bulabilirsiniz.

https://support.uphold.com/…ithdrawing-bank-account

edit: ayrıca şuan bat (basic attention token) yatırma (funding) işlemi için herhangi bir komisyon ücreti almıyorlar. bat çekme işlemi içinse (withdrawal) 0.1bat aldıklarını söylüyorlar.
  • ing. el üstünde tutmak, desteklemek.

örnek olarak;

"we have a duty to uphold the law." *
  • direkt cüzdana bat çekmek için, oluk oluk transfer ücreti isteyen terbiyesiz, karaktersiz site.

bitireceğim olm sizi, az bekleyin
  • banka hesap kartı eklemek istedim, tr bankasındaki dolar hesabımı ekleyemiyorum plaid link ile us bankası seçmemi istiyor, ekleyemiyorum. bu cüzdana nasıl hesap eklerim? yardım eden olur mu?
  • almanya'daki sepa (n26 bank) hesabıma saniyeler icinde bat tokenlarımı euro ya cevirerek gonderen borsa. bu kadar hız beklemiyordum.

ayrıca tanım: brave browser kullanarak kazandığınız bat tokenların tutulduğu borsa.
  • kuramadığım cüzdan. kimlik doğrulamayı yaptım ama verify source of wealth ve verify source of funds kısımlarında takıldım kaldım şimdi ben buraya neden gelir kaynağımı belgeleyeyim ki! buraları da geçemiyorum öyle takıldı kaldı! konu hakkında yardımcı olabilecek varsa yeşillendirsin lütfen...
hesabın var mı? giriş yap